bugün

...öldüren insan demedim.
öldüren hayvan hiç diyemem.
hayvan desem;
sonuçta hayvan sever bir sözlük yazarı tarafından hayvanları koruma derneğine falan şikayet edilirim. bir tane annesinin doğurmadan sıçtığı bir yaratık yüzünden onlarla da papaz olmak istemem.

haber detayı
--spoiler--
edinilen bilgiye göre, kamuran l'nin (4) evlerinin önünde oynadığı sırada kaybolması üzerine ailesi durumu polise bildirdi. kentin çeşitli bölgelerindeki mobese kameralarının kayıtlarını inceleyen polis ekipleri, küçük çocuğu, arif a'nın (17) kaçırdığını tespit etti.

bu kişinin evine baskın düzenleyen polis ekipleri, bisikletle eve gelen arif a'yı gözaltına aldı. arif a. yapılan sorgusunda, kamuran l'yi şeker verip kandırarak kaçırdığını ve tecavüz ettikten sonra boğarak öldürdüğünü itiraf etti.
--spoiler--
kaynak
(bkz: orospu çocuğu)*
(bkz: süzme orospu çocuğu) *
eğer bu eylemi yapan kişi allah'ın varlığına inanıyor ise, müslümandır. günahkar bir müslümandır ve önce cehenneme gidecek akabide de cezasını doldurduktan sonra cennette sonsuz hazza yelken açacaktır.

lakin bu tarz aşağılık eylemlere bulaşmamış ve hayatı boyunca bir karıncayı bile incitmemiş bir insan eğer müslüman değil ise cehenneme gidecek ve sonsuza kadar orada kalacaktır.

''şimdi bu verilerin ne gereği vardı?'' diyenleriniz olacaktır.

ben de kendilerine motivasyon diyeyim, akıllı olanlarınız anlasın berisi kendi lağımında debelenmeye devam etsin.
götüne odun soka soka öldürmek lazım.
sen insanmısın be canavar
orospu çocuğunun önde gideni .
sonra da şeriat kötü, idam hümanizme aykırıdır derler. allah'tan daha iyi adalet görecek olan kimdir? bu adam darağacına götürülmeyi haketmiyor mu şimdi?
şimdi sayabileceğim birsürü kelime var da ben ağzımı bozmak istemem.onun için kısaca*
Allah binbir türlü belasını versin bununda bunu yetiştirenlerin de. nasıl bir dünya nasıl bir ülke nasıl insanlar anlamak çok güç. illaki bir tanım da isterse güzel sözlük tanım: evin kolonlarının g.tüne sokulması gereken ucube varlıktır.
*ıçına kazık sokularak öldürülmesini dilediğim mahlukat...