bugün

önyargısız bir şekilde dinlediğiniz zaman anlayabileceğimiz ve inanarak gerçekleştirebileceğimiz çözümdür.

allah aşkına bu savaşın bugüne kadar kime ne faydası oldu ki? her taraftan ölen oldu her tarafta analar ağladı. kendimize söylediğimiz yalanlar, politikacılardan dinlediğimiz yalanlar ne kadar devam edecek daha? devam ettikçe can almayacak mı? yediğimiz gazlar içimizde patlayacak. orospu dünyanın istediği gibi sürekli parçalanacak mıyız? unutmayın; sigaradan çıkan duman tekrar sigaraya dönemez. biz de kaybedersek geri dönüşü asla olamaz. 40 dakikanız yok mu? daha güzel bir dünya görüşü için en azından 40 dakikanıza değmez mi? önyargılardan arınıp kendinize ve dünyaya daha fazla güzellik katmak için değer.

ben türküm. türkmen türküyüm, soyağacımı biliyorum. birçok türkçüden daha türk bir adıyamanlıyım. kürtlerin içinde doğup büyümüşüm ve bir çoğunuzdan daha çok hakimim bu konuya. kürt akrabam da var hısımım da dostum da. bana zararları var mı o insanların? yok. güzellikten başka yaptıkları bir şey yok o insanların.

neyse daha fazla uzatıp sizi soğutmak istemiyorum.

sadece 40 dakika önyargısız izleyin: https://www.youtube.com/watch?v=PeYf-y9fwos
faşistleri ortaya pörtleten çözümdür. sen gidip biraz kurt sütü içsene yakışıklı.
edip yüksel denen zırvaya gelinceye kadar bu zavallıdan daha iyi zırvalayan onca sözde aydın var. dolayısıyla umursamayın.
içerdeki dansözlerin adamla takası her şeyi kökten çözer.
Rekt. Kokten bitirilirmis 1 ayda ehehehe yaw bitir o zaman bitir. Anca atiyorsunuz baska bisey degil palavra palavra palavra. Nasil propaganda ya a maruz kalmislar ise beyinlerini kullanamayan kisiler bir suru var.
biz insanlıkla bir şeyleri halledelim diyoruz siz kansızlık ediyorsunuz. var mı çözümünüz öldürmekten başka? var mı adam insan gibi aklınızı kullanarak ortaya koyduğunuz bir yol? insanları kışkırtıp kendinizi gazlamaktan başka yaradığınız bir iş var mı söyleyin! ya da durun ben söyleyeyim: yok! o yüzden bu kadar boş konuşuyorsunuz. insanlıktan bahsedenleri bile insanlıktan çıkartabiliyorsunuz. insan olmayan, insanlığı hak etmeyen sizlersiniz. kendiniz soru sormaktan korkuyorsunuz. işinize gelen, daha doğrusu işinize geldiğini söyleyenler olduğu için kabul ettiğiniz şeylerden vazgeçemiyorsunuz. önce solcuları kışkırttınız ülkenin anasını siktiniz şimdi sıra kürtlerde değil mi? maşasınız hepiniz oğlum maşasınız. asıl beyni yıkanan salaklar sizlersiniz. aklayın durun şimdi kendinizi.
noktasına virgülüne kadar katıldığım öneri. önyargılarınızdan arınarak açın ve bakın, dinleyin! hayatınızda bir kez olsun birilerini dinleyin lütfen!