bugün

39-40 arası giyindigim doğrudur.
Kusura bakmayın 1.50lik iddia kuponu gibi kızlardan değilim.
Uzun boyluysam demek ki.
1.50lik kızlara layıksınız beyler.
indirime giren kadın ayakkabı reyonundan her çeşit ayakkabıyı daha çabuk bulma şansına sahiptir. Malum 36-37-38'liler hemencecik kayboluyor.

görsel
kendisinden 20 cm kısa olup 38 numara giydiği halde çok bir fark var zanneden hemcinslerince karalanan kızdır. 175+ boyu vardır. gaza gelmeyiniz efendim manken gibi kızdır işte. o boya aslında 41- 42 numara ayak anca vücut dengesini sağlar. bulduğunuz yerde affetmeyiniz zaten türk erkekleri olarak pigmelerin gazına gelip bu hatunları tahta gibi, sırık, palet ayaklı diye itelediğimizden gittikçe yeni nesiller kısalıyor sonra hepimiz hobbit kalıcaz. oysa ki bu hatunla basketbolcu olma potansiyeline sahip atletik dalyan gibi çocuklarınız olur sonra basketbolcu babası olur köşeyi de dönersiniz efendim. yerim ben onları.
edit: bazı pigmeler rahatsız olmuş. napalım uzun seviyorum güzelim, ama ısrarcı ve güzelsen sana bir kıyak yaparız be ablam.
1.78 boy ile 39 numara giymenin gayet normal olduğunu düşünüyorum. Boyu benim kadar olup 43 numara giyen kızlarda var.

(bkz: adriana lima)
sanıldığının aksine boyu 165tir. zayıf da değildir.
Siz buralarda ona laf sokarken o Columbia ayakkabıları indirimli alıp size kıs kıs gülüyordur.
tekmesinden sakınmak gereken kızdır.
40 numara giyiyorum. Nihahah
güzel ayaklara sahip minnoş kızlarımızdır .
Şarapçılar bunu bilemez tabi.
boyu 1.70'ten uzundur. anormal bir durum yoktur. sinirlendirmeyin adamıdır.
Geneli uzundur bazıları çok güzeldir.
ayak fetişi değilim ama 39 numara ayak uzun boylu bir kızda çok hoş duruyor * .
1.75 üzerinde boya sahip kızdır. çoğu zaman sporla uğraşan kimsedir.
yere sağlam basan kızdır.