bugün

muhtemelen spora yeni başlamış, 6 ay bilemedin 12. ayı devirmiş kişinin ofiste gelip, bir şeyler tamir edeceğim diye sağdan sola gezerken, terminatör gibi güçlü, bir ronnie coleman gibi kaslı olduğunu beyinsiz beynine imagine ederek düştüğü eylem.

--spoiler--
ivedilikle ayağı kalktım lavaboya el yüz yıkamaya, 1.87 cm boy ve benim 42 cm soğuk kolu görünce, çocuğun yüzünü görmeliydiniz. tabi yürürken gayet mütevazı idim. adamlık öğrensin ibine.
--spoiler--
neyin terminatörü. 35 cm nedir la. hafif kalıplı birisinin bicepsi zaten kafadan 30 cm üzeri. ben 2 ay çalıştığımda 42 cm i bulmuştum yani zaten daha fazlası hoş bir görüntü olmuyor. o yüzden böyle gezenlerin g.tünü indirmek gerek.

amaçsız yürüyüştür yani hele günümüzde herkes bu kadar spor manyağı olmuşken.
35 cm ve terminatör mü. La olm bi s*ktir git yaa.
Abartı yürüyüştür. Benim kol da 35i geçiyor ama öyle çokta yapılı durmuyor.
Gerçi çöp gibi kolu olan kişileri düşünürsek arnold hissedebiliyoruz kendimizi. *

Edit: Bu arada 2. Entryde ki adam 2 ayda 42 cm kol yapmış. Fazlası kötü duruyor muş. Komaya sokacak gülmekten. 2 ayda 42 cm kol Ahahaha.
boya göre değişir fakat 180-185cm boy olan adamda ideal kol 38 falan dolaylarındadır.
+40 kol bu boylardaki adamda şık durmaz. ♞
Sol kol 45 sağ kolum 44 cm, kısa kol yerine gömlek giyerim milletin gözüne sokmaya gerek yok.

Not: sağlağım ama sağ kolum daha ince.