bugün

lanet olası avrupalıların oyunudur.
Sapık inançların sonucudur.
hem avrupalılar suriyeye doluşup yapmıştır bunu doğrudur avrupada insan kalmaması lazımdı.
ha müslüman geçinen yaratıklar bir kaç kaosçu bir kaç yüz hacı hocanın oyununa gelip böyle canilikler yapacak kadar gerizekalılarsa yaşamamaları daha makbuldur.
çünkü aldıkları nefes bile hem islama hemde onlarla beraber aynı ülkede yaşayan insanlara zarardır bunun avrupayla mavrupayla alakası yoktur.
akla yezid'in emri ile yapılan harre olayını getirmiştir. Hani şu üstad dediğiniz adamın yere göğe sığdıramadığı yezid. hatta bu tecavüzler sonucu doğan çocuklara harre yetimleri demislerdir.

Edit : eksileyen mallar ben tecavüz etmedim yezid'in askerleri tecavüz etti sahabe hanımlarına bilin istedim.
Bunlar hep cıa ve mossadın o.ç.
islam dinine göre büyük günahtır.

"bir kişiyi öldüren bütün insanlığı öldürmüştür" diyerek, insanı öldürmenin çok büyük bir yanlış olduğunu vurgulamıştır islam dini.

zinanın bile ağır cezası olan islam dininde, tecavüzün çok büyük bir günah olduğu ve çok ağır cezalandırılacağı ise barizdir.

bu durumda, kim ışid'in yaptıkları için islamı suçlayabilir ki?

ben çıkıp, uludağ sözlük yazarıyım diyip, adam öldürsem, bu tüm yazarları katil, moderasyonu da organize suç örgütü mü yapar?

islam'a sataşmanın daha yaratıcı yollarını bulmalısınız. bunları cevaplamak çok kolay oluyor.
@3 # Sanki hristiyanlar da çocuklara tecavüz eden yok. Vatikan da ki kilisede ki çocuklara tecavüz haberlerini görmezden mi geldiniz?