bugün

bi yerlerde hata yapmış çifttir. ya cinsel organları bedenlerinde mevcut değildir yahut cinsel dürtüleri yoktur.
yakinen tanıdığım bi çifttir, başka örneğini pek görmedin nadir bulunurlar.
elini bile tutamadım daha. 4 yıldır birlikteyiz bu arada.
imkansız olan durumdur. en büyük kezban bile 3 4 ay sonra yelkeleri suya indirir.
yüzüne bile bakmadım daha. çok çirkin 8 yıldır çıkıyoruz bu arada.
3 yıl bekleyip ellemezsin 2 gün sonra ayrılır 1 hafta başkaları yer. bu işler böyledir az akıllı olun amk.
Agalar burasi turkiye gerdege kadar olay yok alisin kabullenin artik. 3 yildir nedir ki yani
aslında sevişmişlerdir de öyle ulu orta söylemiyorlardır. senin benim gibi gevşek ağızlı değillerdir bunlar.
üçüncü günden sevişmeye başlasalardı o üç ayda tüm kamasutra posizyonlarını tekrar tekrar denemiş olacak olan çift... yazık.
ağaçlık alanda yalnız bırakılmaması gereken çifttir. sürtünmeden doğan kıvılcımla orman yangınına sebep olabilirler.
takdire şayan çifttir aklı başında edepli ve seviyeli bir birlikteliktir. o özel anı o kutlu güne saklayan efendi çifttir.
öyle ilişki mi olur lan dedirten çift.
Olması gereken durumdur. ne kadar bazı yanlışları normal hale getirmeye çalışsak da kimine göre bazı kaideler değişmez. Kolay kolay hiçbir ana baba kızı follofoş olsun istemez. sevgili de istemez. Birlikteyken sen benim herşeyimsin evleneceğiz derler. Ayrılınca çok güzel sevişiyordu oğlum diye salya akıta akıta anlatırlar. Benle bunları yaptıysa milletle de yapar deyip bilmem ne gözüyle bakarlar. Milletin ağzına sakız ederler. Azıcık uyanık olmak lazım.
en yüksekte sevişecek çifttir.
rüyamda görsem inanmayacağım çifttir.
belki eskiden vardı böyleleri; elini tutmak istemeyen, gözüne bakmaktan sakınan... vs. ama artık bunlar kim ne derse desin masal ve efsanelerde kaldı.
ne yapsın çiftidir, durum erkek için ekstra çetrefilli, handikaplıdır.

vajinal seks yapalım dersin vajinismusum der
istemesen de bi şekilde anal seks dersin hemoroidim der
peki ya oral? ağzım küçük, dişlerim batar der.

kulağını da ben sikmem lan var mı ötesi! *