bugün

hamzanın dengeli takımı bursa ile yapılacak maçtır. iyi bilenecektir hamza bey.
20:00 da timsah arena 'da oynanacaktır.
Gidemeyeceğimiz için 2 adet maraton üst bileti uygun bir ücrete aktarabilirim.
hamza hamzaoğlu'nun eski takımına karşı oynayacağı maçtır. ilginç sonuçlara gebe.
Bursaspor'un yarım deste döşeyeceği maç.
Deplasman tribünü açık.

Iddiası olmayan iki takım için bilet fiyatları fazla. HAzır gs gelmişken para kazanalım demişler, iyi yapmışlar. Bizde arenaya 10 liraya girmiyoz amk.
VIP 1.BALKON: 400,00 TL
VIP 2.BALKON: 400,00 TL
BATI ALT TRiBÜN: 200, 00 TL
DOĞU ALT TRiBÜN: 100,00 TL
DOĞU ÜST TRiBÜN: 100,00 TL
GÜNEY KALE ARKASI (TEKSAS): 50,00 TL
KUZEY KALE ARKASI: 50,00 TL
MiSAFiR TRiBÜNÜ: 65,00 TL
2.5 gol üstü diye bağır bağır bağıran maç.
bol gollü olacak olan maç. bir beşiktaşlı olarak ne haliniz varsa görün bilaloviç e burdan selamlarımı iletiyorum
bol gollü geçeceğine inandığım bir mücadele olacak.
Galatasaray, kasımpaşa karşısında ikinci yarı oynadığı futbolu yansıtabilirse direnebilir, kazanır demek zor nihayetinde bu takımda forvet oyuncusu hala yok. Bursasporu kestirebilmek oldukça zor, bazen çok iyiler bazen çok kötü.
hamzaoğlu hırsını sahaya yansıtacak, gs'li futbolcular karşılık verecek, gollü beraberlik kokan maç.
bursa' nın kazanmasını umut ettiğim maç.
önemli bir işim nedeniyle gidemediğim maç. başarılar gala !
bol gollü geçecek maç. +7 oynamıştır umarım sözlük yazarları.
eğlenceli bir maç olacağını tahmin ediyorum. en az 3-4 gol olur fazlasını bilmem.
Yasinin bos kaleyi ceza sahasi cizgisi ustunden tutturamadigi mactir.
üstçüleri yavaş yavaş telaşlandırmaya başlayan maçtır. nerede lan goller?
Sabrinin golde sivok kafa vururken bos bos bakmasina da sahitlik rttigimiz mactir. Su takimda olcan yasin sabri yerine dyzgum adamlar olsa umut dagi gol atar. Bunlarin yuzunden pozisyona giremiyor takim.
golü atan sivok, ama golü sivok'a "al da at karşim" diyen pablo martin batalla.
ilk yarısı 1-0 biten karşılaşma.
Ama galataasaray, sırf hamza hamzaoğlu'na yenilmemiş olmak için maçı beraberliğe getirir ya da kazanır diye düşünüyorum.
Stadda devre arasi sevdim seni bir kere baskasini sevemem calinan garip mactir.
atamayana atarlar oldu biraz. galatasaray pozisyon yakaladı gole çeviremedi. öyle olunca bursa salladı bi tane.

2. yarı nolacak bakalım.
topu galatasaray oynadı, golü bursaspor attı.
OLCAN adın'ın golüyle 1-1 olan maç.
riekerink in yine saçma fantezileriyle dolu olan başka bir maç. ilk 11 de tercih ettiği olcan ı sağ açık, poldi yi forvet arkası, umut u tek forvet ve emre yi ön libero olarak düşünüp şafağımı saydırmaktadır kendisi.

biz başarısızlığı hakediyoruz, gerçekten...

edit: bu arada galatasaray ın hakkının yendiği başka bir maç oldu kendisi. ceza sahasında topu dirsek altı bölgesiyle kesmeye penaltı verilmezken, bursanın golünde topun yine elle çalınarak asist yapıldığı görülmekte. kısaca 2-0 lık bir galatasaray galibiyetini hakediyordu diyebilirim.

görsel

görsel