bugün

latin harfleri ile matbu hale getirilmiştir.

çok meraklıysanız şeriata arapça yazsaydınız ya la...
avcılarda duvarlarda "tek yol islam, tek yol şeriat" yazıları yazıp kaçan grupların işi olan eylemdir.
yani artık nabız yoklanmaya başlanmıştır, cumhuriyet bayramında yaptırılması da gayet anlamlıdır.
arka odada çıtır hatunlardan cin çıkarmaya çalışan cinci hocaların sözde şeriat bildirisidir. cahilliğin ve zulmün dibidir. islamiyet'i zerre kadar bilmemenin ve allah ile aldatmanın kağıt parçasıdır. burada dikkat çeken asıl olay, bu tiplerin bir dava adamı olmamaları/olamamalarıdır. para ya da makam hırsı ile hareket ettikleri çok aşikardır. kağıtta yazan sözde düzen (ben şeriat diyemiyorum) geldiğinde bunların neler yapacağı çok barizdir. ondört onbeş yaşındaki kızları mıncıklayacaklar, haksız yere servetler yapacaklar, saltanatlarını parlatacaklar. bundan farklı bir hadise şimdiye kadar cereyan etmemiştir tarihte. dolayısıyla bunları destekleyen arkadaşların da bir dava potansiyelleri olamaz. onlar da kendi kafalarından olan insanlar söz sahibi olduğunda nemalanacaklar güzel güzel. çünkü şimdi istediklerini yapamıyorlar. yolda gördükleri mini etekli kızın üstüne atlayıp beceremiyorlar (gazeteci yobazın biri yazmıştı köşe yazısında becermek isterdim diye). cinci hocalar söz sahibi olsa cevaz verecek buna oysaki.

hep derim, bir kere daha diyorum, vatan millet sevgisi olmayanın namusu da olmaz. yukarıdaki yazım namussuzları anlatmaktadır.
Hele şükür. Chp'nin yıllardır beklediği müjdeli haber geldi.gözünüz aydın, tadını çıkarın.
28 şubat günlerini hatırlatan bildiridir. iki üç liselisinin şakası da olabilir, ordunun en üst mevkiinden birileri de hazırlamış olabilir. ama aydınlık gazetesi ofislerinde hazırladığı tahmin edilmektedir.