bugün

Arkadaşlar şu aralar;
Beynimi kullanıp, vücudumu en az yoracak şekilde eylemlerimi gerçekleştiriyorum. Dünya satranç şampiyonasını saatlerce, köfte ekmeğimi yiyerek seyrettim daha önce il birinciliğim de vardır satrançta. Neyse abi, ben koyu bir futbol izleyicisi değilim. ilerde kanaryamın bir locasını alıp, gs maçlarını orda eşim dostumla izlemekten başka bir planım da yok. Sonra gel teknik direktörümüz ol falan demeyin.

Bugımız şu şekilde işleyecek:
Biliyorsunuz satrançta açılışlar o açılışa göre karşı hamleşer vardır ve rakibimizin bu taktik karşısında şansı yok.
Santrayı bizim takım yapıyor olduğunu var sayalım. 6 kişilik bir ekip seçiyoruz, çember oluşturacak biçimde giderken topu aralarına alıyorlar. Eh bi yarı saha yürüyerek geçmeleri gerekiyor, kaleye kadar bu şekilde gidip topluca kaleye giriyorlar. Noldu durum 1-0.
Off-side olmaması için topu süren oyuncu çok yavaş biçimde sürüyor yani top öndekine veya yandakine gitmediği için bu kuralı da yenmiş oluyoruz.
Geriye faul yapmaları gibi bir ihtimal oluyor, yine altı kişi diziliyorlar. Faul atışını kullanan oyuncu topu yine altılı gruba atıyor o şekilde kaleye kadar yürüyorlar.
O 6 kişilik ekibi yıkmak da çok zor, her faulde neredeyse kart garantisi var.
görsel