bugün

trt 3 ten verileceği duyurulan ama verilmeyen maçtır.
isteyen otursun trt 3 te meclis tv izlesin ve trt ye küfür etsin.*
38. dakikada hakan'ın golüyle orduspor'un 1-0 öne geçtiği ve trabzonspor'un 40. dakikada colman'ın penaltısıyla skoru eşitlediği türkiye kupası maçı. *
madem vermiceksin maçı niye maçı vericez diyorsun da bizi kravatlı vekilleri izletmeye mahkum bırakıyorsun!
allah önce belanızı versin sonra da ıslah etsin sizi!
trt4 de yayınlanıyor canlı, şifresiz..
80li dakikaların içinde tahminen * son durum 1-1..
2-1 trabzon lehine devam etmekte olan maç.
2-1 trabzonspor'un kazandığı grubun son maçıdır. trabzonspor'un gollerini gustavo colman ile umut bulut kaydetmiştir. böylece trabzonspor çeyrek finale yükselmiştir, hayırlı olsun. trt'ye selamlar.
akşam akşam trt'nin kulaklarını tüm trabzonspor taraftarları olarak çınlattığımız mücadele idi. izlediğim kadarıyla tolga ve stad hala yetersiz. stad o kadar yetersi zaten o da pes etmiştir. üstad şenol güneş hoca'nın dediğine göre bu sahada bundan sonra futbol oynanmaz, oynansada iyi futbol oynanmaz. geçmiş olsun modunda bir konuşma yaptı.

takıma tebrik etmekle beraber koskoca stada traktör sokan kafalara traktör girsin diyorum.

ayrıca; trt seni unuttum sanma, seni bulacam oğlum, seni bulacam!

edit, tepkiler geliyor: http://www.bordomavi.net/...e=duyurular&d_id=2981
orduspor'un isminden dolayı darbe ihtimaline karşı canlı verilmeyen maç. ankaragücü'nün maçı da takipte izlenmiş. şey diyorum illaki birisi yapıcaktı bunu, ben niye olmayaydım?
yerine meclis tv'yi izlediğimiz maç. *
trt'nin içine ettiği maçtır. Futbol trt de izlenir... sloganı tbmm trt de izlenir... şeklinde güncellenebilir.