bugün

birinizde yazmayın amk. maç kaçta diye.

Beşiktaş - Başakşehir
Süper Lig
Bugün saat 19:00
Vodafone Arena da oynanacak.
hami oğlum . allah helak eylesin sizi.
Başakşehir in oynadığı şu 14 dakikayı ders diye okutmak lazım .. inanılmaz ..
MUAZZAM BI CONTRA ATAK GOLU !!!!!
hoca çıkar şu beck i hoca. devre arası da sat. amınakoyarım böyle futbolcunun.
Maçın sonucu ne olursa olsun bu ligin en iyi takımı başakşehir'dir.
Maçın 2-2 bitmesini bekliyorum.
şenol güneş'in geri kafalı bir teknik adam olmasından mütevellit, başakşehirden futbol dersi aldığımız maç. neden çift önlibero neden kanat cenk tosun? benfica maçında tuttu diye her maç iş yapar mı lan?
beşiktaş'ın ezildiği maç. başakşehir tek kale oynuyor.
başakşehir beşiktaşımızın kanatlarını kırdı tuylerını yoldu. abubakar ın allahı varsa defolur gider. şenol hoca adamsa ümraniye ye sokmaz.
Aga bana kimse anlatmasin. Sag Beki ugur, sol beki ferhat olan takim, ligin acik ara en iyi topunu oynayan takima kök sokturuyor. Galatasarayi feneri naptigi zaten belli.

Demek ki basarinin formulu iyi hoca ve istikrar. Bu kadar ya. Bu kadar basit amk. Cebimizdeki uc kurusla gidip forma aliyoruz. Bunlar napiyor? Ego tatmin ediyor, kendi reklamlarini yapiyor, transferden cukkaliyor. Gerci fikret ormanlı besiktasi ayri tutuyorum onun disinda alayi ayni. Helal olsun basaksehire.

Neyse maca donelim. Besiktasin yine de yenilecegini sanmıyorum ama galip de gelecek gibi değil. Adettendir galatasarayliyim.
ibb ye helal olsun, adamlar ferguson dönemindeki united gibi. kimin nereye koşacağı belli ezbere atıyorlar topu.
beşiktaş'ın bu maçı çevireceğini düşünenler aşırı romantik olmalı. başakşehir, benfica gibi genç ve tecrübesiz değil.
an itibariyle 1-1 olan maçtır. başakşehir'e de 3 atarız artık.
Emre ile , emre siz diye iki paragraf açmak lazım maça şu ana kadar .. bakalım nasıl devam edecek ..
Hocam quaresma hibrit çime sümkürdü bunada sarı vermiyosan neye vericen artık.
maç ömer şişmanoğlu'na bas bas bağırıyor oyuna gir diye.
güneş tutulması resmen.
hayretler içinde izlemekteyiz.

edit: derken gökhan gönül oyunda. iki hocada yenilmeme derdinde. çok net.
Cengiz Ünder uzun süredir seyrettiğim en extrem oyuncu.
iki tarafta birbirinin kızlığını bozmakta var gücüyle uğraşıyor ama br türlü olmuyor.
Pektemek'in kafa birazdan yarılır diyenler.
Başakşehirin tokatladığı renklilerin Beşiktaşı da yensinler diye dualar edip adaklar adadığı maç.
Şike nedir nasıl yapılır?
Bir Beşiktaşlı olarak basaksehirin golü yendi. Net.

Keşke verseydi.
Anladığım kadarıyla başakşehirin hakkı yenmiş yine Beşiktaş kollanmış.
MÜTÜŞ DÖNÜŞ YAPTIK 1-0 1-1 VADAFOR ARENADA YENEMEZ KUREZMA TRAVELE ABUATAR KARAKARTAL PENÇELE ŞEREFLiYiZ EFENDi BEŞi
görsel