bugün

20 aralık 2017 sözlüğe alınan pegasus reklamı rezaleti ile fitili ateşlenen grev girişimi.

(bkz: sözlükteki kafa siken pegasus reklamı)
(bkz: sözlükte aniden açılan müzik)

daha doğru bir ifadeyle bu saçmalığı bardağı taşıran son damla olarak niteleyerek gerek yönetimin taraflı hareket etmesi gerekse de içerik kalitesinin korunmasına yönelik herhangi bir çaba gösterilmemesinin asıl nedenleri oluşturduğunu belirtebiliriz.

25 aralık pazartesi günü mesai saatleri içerisinde, yıllardır bu sözlükte olmanın da etkisiyle her şeye rağmen burayı seven bir sekizinci nesil olarak sözlüğe giriş yapmayacağım, yapmayacağız.

yönetim kendine çeki düzen vermeli. uyarıyı görmeli, dikkate almalı, almak zorunda kalmalı.

son söz: biz varsak, sözlük var.
Yeter amk reklam da reklam rahatsız oluyorsanız girmeyin tatava yapmanın manası yok. Ne uzattınız...
1. böyle reklam alınmaz.

2. örneğin: evinizin karşısına kanuna aykırı ve ahlaksız bir reklam afişi yapıştırıldığında, itirazınıza: "beğenmiyorsan burada yaşama" cevabını veren reklam sahibi kadar aptalcadır, beğenmiyorsan girme çıkışı.

yeditepe: reklam kaldırıldı. avukat bey buna ne diyor acaba?
üç gün sonra gerçekleşecek olandır.
solcusal bir olaydır.

2 saattir greyv şeklinde okuyorum bu ne diyorum amk açık ve net.
He amk siz bunu oyun saniyorsunuz zaten. Ben olsam ismail in yerine server hapisanesi yaparim caylaklik gibi ama ekstradan entry falan da okuyamasinlar.
örneği çok yakınlarda olan tarzda girileri çatır çutur girdiren, yaptırım uygulamayan yönetime karşı bir uyarı niteliğinde olacak grevdir.

küfür: var.

format: yok,

gammaz: var.

yaptırım: yok.