bugün

insanın içini kıpır kıpır eden haber. Keşke gidebilsem.
illa ki ertesi gününe bir sınav konulacağından emin olduğum konser.
Müthiş bir organizasyon olacak. Benim gibi katılmayı düşünen varsa mini bir zirve de yapabiliriz.
allah belanızı versin ben gidemiyorum konseridir.
Salı gününe denk gelmektedir. Püh ayarlayacağınız takvime sokayım.
14 şubat olan sevgililer günü benim için 24 şubat olmuştur* o derece severim bir aksilik olmaz ise oradayım.

Edit:Bilet alınmıştır gel hele 24 şubat gel.
iki elim kanda da olsa uçarak gideceğim konser, ama keşke garajistanbulda olmasaydı.
gözlerimi doldurmuş haber. yeni gördüm.

gerçekten geliyorlar lan. sonunda.

(bkz: ağlıyorum sözlük)
bünyemde inanılmaz bir heyecan yaratan konser. gitmek şart ama fırsat bulunur mu bilinmez tabi.
kaçırılacak efsane konserlerden biridir. içim yanıyor sözlük.
hasta hasta gideceğim konserdir.
Evet öncelikle mekandan başlayalım götüm gibi yerdi sahne falan çok alçak ya önde olucaksın yada boyun uzun olacak ki adamları göresin bende ikisi de olmadığından*bi sikim göremedim başlarda arkalara gidip kıyıdan köşeden konser izlemek zorunda kaldık.Sonra konser başlamadan önce çalan müziklerde alakaya maydanozdu.*ve gel gelelim çok çok sevdiğim bir grubun gözümde yıldız gibi kayıp yok olmasına.1-ıslıkla daha iyi çalarım oğlum ben flütleri fln 2-nerde gitar gitar nerde 3-Chrigel başkan senin ses harbiden yetersiz ne zaman sesin kaybolacak diye bekledim de olmadı* neyse ki anna murphy bacımız vardı da o biraz kurtardı he arada britney spears a bağladığı yerlerde olmadı değil* lafın kısası Ankaradan kalkıp gitmeme değmedi o kadar yol yorgunluğu fln peh neyse yazın rock off gelirseniz ikinci bir şans daha veririm öptüm bye*
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar