bugün

Topal ördek diyerek boşuna bu siyasi terimi kullanmadılar.
Ekrem başkanı iş yapamaz duruma getirmek için her öneriyi red ediyorlar ama başkan zeki hareketle ibb meclisini canlı yayınlayarak halka izletiyor.Halkın olan bitenden haberi oluyor.
ne yani, din mi kaldırılacak?
neden böyle bir red verildiğine anlam veremedim. sırf muhalif olayım aman aynı yolda yürümeyeli mantığında verildiyse sokayım bunların ittifakına da meclisine de siyasetine de.
ne karşı çıkması bunların alayı da alkoliktir.
zaten olan komisyon üzerinden chp'nin şov yapmasının reddidir o, komisyon reddi olsa yerinde duramazsın.
ayrıca tbmm'deki fantastik açıklamalara da bir bakınız;

(bkz: akp doğru da yapsa biz karşı çıkacağız) belki bu meclis anlayışından öğrenmişlerdir.
Reddedilecek tabii, halkon kafası güzrl olacak ki, hesap sormasın. Mücadele olursa kafalar açılır, olmaz.
Hem size de yaranılmıyor yahu, mücadele olsa bu sefer de içtiğimize karışıyorlar diye çıkarsınız.
https://www.facebook.com/...6MTAyMTcwNjA5NzYwMDg5ODg/

ak parti ve mhp nin oylarıyla reddedilmiş.

Aynı zamanda cinsiyet eşitliği de reddedilmiş hadi ona şaşırmadım.
böylesine önemli bir konuyu "sosyal hizmetler komisyonu" adı altında çözeriz demek ancak akp'lilere yakışırdı.
sırf öneriyi chp grubu verdi diye reddettikleri komisyondur.

öte yandan "eşitlik" diye geçilen madde "toplumsal cinsiyet eşitliği komisyonu" kurulması önerisidir ve yine akp oylarıyla reddedilmiştir.
onlara göre önemsiz konulardır kadın erkek eşitliği, onlara lazım olan cukkadır, başkan cukka var dese nasıl kabul ederdi akp grubu.
tamamen asılsız iddiadır sözlerime başlamadan önce akp'li değilim sadece gerçekler perspektifinde olayı size anlatayım...

chp grubu 2 tane komisyon kurulmasını istedi biri eşitlikle ilgili diğeri ise uyuşturucu ile mücadele için...
uyuşturucu ile mücadele konusunda akp grubuna söz verdi imamoğlu tevfik göksu " uyuşturucu ile mücadele konusunda hepimiz aynı düşünceleri paylaşıyoruz fakat sosyal hizmetler komisyonu içerisinde var" dedi. imamoğlu uzlaşın deyince akp kanadı bunun için komisyon kurmayalım gelin hepimiz birleşelim vizyon bir proje yapalım bu dert hepimizin derdi dese de chp grubu ayrı komisyon kurmakta ısrar edip ortak uzlaşma noktasında ulaşılamayınca akp-mhp grubu tarafından bu komisyon reddedildi. olay bundan ibaret hüküm vermek şahsa kalmış bir durum bana göre chp uzlaşmalıydı.