bugün

Update Ne zaman bekleniyor?
şerefsizi görüyo musun benimle de iletişime geçmişti. ben peygamber falan olamam dedim tabi. günlerce peşimde dolaşıp "tek şansım sensin" demişti. yalan söylemiş.
şirazesi muhammetten daha az kaymış yazar beyanı. bana mantıklı geldi inanıyorum ben.
(bkz: atayız olarak sorular)

Ya bunlar neden hep bu coğrafyada. Yine ortadoğu yine bir din.

(bkz: karikateist atayızı)
Teklifiniz için teşekkürler. Ben bi diğer dinleri dolaşıp geleyim...
Ben de yedek peygamber olarak seçildim. evet.
kafayı paylaşacak adam arıyorsan, ben burdayim kardes.
Ben ne ara iletişime geçtim lan seninle?
21.09.2017 tarihinde gecenin 2 buçuğunda tarafıma gelen ilk vahiy neticesinde dün evrenin yüce mimarı ile yaptığımız uzun görüşmeden sonra vardığım karar nihayetinde gerçekleşendir.

evet beyler, bayanlar. Evrenimizin yüce mimarı, yaptığımız görüşmede son gönderdiği dinin üzerinden 1400 yıldan fazla bir zaman geçtiğini ve bahsi geçen dinin aldığı tüm güncellemelere rağmen günümüzün şartlarına ve dünyasına uygun olmadığı gerekçesi ile şahsımla bağlantıya geçip yeni bir din tebliğ etme ihtiyacı duyduğunu tarafıma belirtti.
Yani dolayısı ile bir öncekini tedavülden kaldırıp yenisini geçerli kıldığını hepiniz anlamışsınızdır.

Tebliğ edilen yeni dinde basit ve anlaşılır sade bir tasarıma ve arayüze yer verilmiş, emirler ve yasaklar gayet anlaşılır ve uygulaması da kolay. zaten hepi topu 3-5 emir bir o kadar da yasak var. valla tam olarak kolaylık dini olmuş bence.

emirler:

bol bol şarap iç, yat uyu, seviş, müzik dinle(özellikle de rock-metal), az çalış, kararında çalış ki bünyeyi çok yorma. (biliyorum şaşırdınız ama hepsi bu kadar lan gerçekten).

yasaklar:

1- zaruri olmadıkça hiç bir canlıya(börtü böcek-ağaçlar vs dahil dedi) zarar verme,
2- dünyaya, bitkilere, canlılara ve insanlara saygı duy,
3- kimsenin hakkını yeme.

yasaklarda hepsi bu kadar işte 3 tane.

vahiy geldikçe bence başlığı güncelleyip tebliğe devam edeceğim umarım. Şimdilik bu kadar esenlikle kalın.