bugün

kendi milletinin hakkını, kul hakkını bile yok sayarak çatır çatır yiyen, daha sonrasında tüm suçu yıllardır koynunda beslediği bazı gruplara yükleyen devlet, sıra ermenilere gelince mi bir anda müslüman kesilip hatasından dönecek.
(bkz: güldürmeyin insanı)
Sen sadece girit arasından bak sadece girit diyorum sürülen 130 bin Türkün hakkı hukukuna biraz kafa yor sonra bunları romantik bir akşam yemeğinde oturur konuşuruz seninle.
Umrumda olmayandır. Çatır çatır yedim zaa, ama soy kırım yapmadım. Kabul edersem tazminat gelir.
Bunlara böyle cevap gerek. Susmazlar yoksa.
Seninde derdini sikeyim. Buton nerde?
kendi milletinin hakkını, kul hakkını bile yok sayarak çatır çatır yiyen, daha sonrasında tüm suçu yıllardır koynunda beslediği bazı gruplara yükleyen devlet, sıra ermenilere gelince mi bir anda müslüman kesilip hatasından dönecek.
(bkz: güldürmeyin insanı)
donuz butonunun gerekliliğini kanıtlayan söyleyiş.

100 yıl önce bir kısım ermeniler anadoludan, yine osmanlı toprağı olan suriye ve ırak a gönderildiler.

günümüz için düşünelim. batıda bir ilde farklı bir etnik kökendeki vatandaşlarımız bölge halkının valiliğe dilekçelerle başka bir yere gönderilmedi mi?

ki, bu vatandaşların bu etnik kökendeki vatandaşlardan bir rahatsızlık görmese niye böyle bir dilekçe başvurusu yapsın?

ortada bir rahatsızlık varsa devlet bunu hukuk kuralları içinde bir çözüme ulaştırır. buna da soykırım denmez.
Savaş gibi zorlu dönemde vatanına ihanet edip, onlarca insanın ölümüne sebep olan şerefsizleri savunan kişilerin söyledikleridir.
Sanırım arkadaşımız olaylara bizzat tanık olmuş, kendisini canlı kanıt olarak kürsüye davet ediyoruz.