bugün

rüyamda gördüğüm gibi bi şeyse korkudan ölürüz! *

ayrıca; işte bunlar hep (bkz: maya takvimi)!!!
21 aralıkta kıyamet kopmayacaktır bilim adamları dünyanın ömrünün yarısında oldugunu söylemekte maya takvimine gelince o takvim o doneme gore mükemmel olmasına karsın tam değildir ve onların takviminin bittiği tarih 6 ay once geçmiştir. ayrıca hadi koptu napıcaksınız abi hayatınızı yaşayın kasmayın.
inceldiği yerden...
kopsada kurtulsaydık artık a.q.
play it again israfil.
bilim çerçevesinden konuşarak söylüyorum kıyamet 21 aralıkta olmayacağından kıyamet kopma alternatifi getireceğimiz daha nice başlıklar olacaktır.
Filmlerde canı acıyan birileri olsa sanki canım acımış gibi hissettiğim zamanlar olur.Canımız acımasa bare.Benim canım kıymetlidir.
olmayacak şeyin tahmini gibidir. lakin bir bok olacağı yok.
(bkz: dağlar gelir deli deli dellenir)
(bkz: geldi yine düşünce mekanizmasını siktiğimin)
(bkz: beyle)
*
@4 Bütün aklımdakileri dışarı vurdu tebrikler..
görsel
kıyamet 21 aralıkta kopmayacak ama gerçek zamanı geldiği gün olacaklar hiçte iç açıcı değil. en can alıcı noktada kıyameti fark edip inandığını söyleyen ve ibadete başlayanlar kabul edilmeyecek, kıyametten korkmayında zamanında günah işlememeye çalışın. her insanın ölümü kendi kıyametidir.
(bkz: derdini sikeyim butonu)
görsel

bugün öğlen saatlerinde bursa'da çekilen şu fotograf 21 aralık ve sonrası için birtakım ipuçları barındırıyor gibi...
22 aralıkta tartışılacak konudur.
hz. isa gelip "mayalar yanlış hesaplamış, 2112'de görüşürüz" deyip gidecektir. tabi ki olay şirince'de gerçekleşecektir.
gangnam styal dansıyla kopması çok olası gözüküyor ancak isviçreli bilim adamlarından henüz bi bilgi alınamadı.
gayet güzel bir şekilde. çok eğleneceğiz.
maya inancının bir hükmü kalmayacak, bir saçmalıktan böylece kurtulmuş olacağız.
sağdan kopacak.

http://www.youtube.com/watch?v=aqT0afSsyi8
bana yıllar yıllar önce tan gazetesinin kapağında tam sayfa verilen "3 gün sonra kıyamet kopacak" safsatasını hatırlatan soru cümlesi. * *
gökten muz ağacının ateşiyle yanan bal kaplı mangolar yağacak, o sırada yerden ahşap sandalyeler fırlayacak. sağdan soldan da tüplü on iki ekran televizyon gelecek. ikinci dalgada ise çekirdeğe çiğdem diyen egeli insanlar bütün türkiyedeki çekirdeklerin üzerine çiğdem yazacak, onlar uçaklara doldurulacak. yerçekimi azaldıkça yoğunluğu artan çiğdemler gökten yağacak. bunları mayalı zombi büyücüler yalancı çıkmasınlar diye zihin kontrolü yolu ile yapacak. son olarak ise herkes eliyle o piti piti yapacak. saatlerce yapılan o piti piti nin sonucunda parmak uyuşacak, o parmakları kesen zombi mayalılar tekrar mezarlara girecek. insanlar da acı çekmedikleri için sessiz bir şekilde mayalıları rahatsız etmeden ölecek. yalnız kalan evren kendini patlatacak. bu arada yirmibir aralığa inananlar zaten tanrı ya da inanacak kadar kendisiyle çelişen insanlar olamayacağından, tanrının olmadığını varsayıyoruz.
nasa'nın "rahat olun kıyamet kopmayacak" haberi ile milyarlar rahatladı herhalde. bu adamlar kendilerini allah yerine mi koyuyor arkadaş ne oluyor anlamadım. "kıyamet kopmayacak rahat olun" nedir?