bugün

13 senedir akp'den ve halktan yediği tokatlardan bıkmış, tek umudu savaş, kriz, kaos çıkması olan karaktersizlerdir.

daha çok bekleyecekler.

imza: 13 senedir cumhurbaşkanını ve başbakanını kendisi seçebilen, boş oy atmayan bir vatandaş.

çapulcuları biz yönetiyoruz kısacası, bizim seçtiğimiz adamlara mahkumlar. haliyle sinirleniyolar tabi.

geçmiş olsun.
Bozuk düzenin durdurulabilmesi için trenin bir yere çarpması gerek. Sonra sıfırdan ideal düzen kurulur.
Aynı gemide olduğumuz, btarsak hep beraber batacağımız gerçeğini gören, batırmamak için uğraşan kişidir. Fakat siyasi ikbal için kafayı kuma gömenler kabul etmiyor diye kriz yoktur anlamına gelmiyor.
acınılası insanlar grubu...
kriz var zaten.dolar almis basini gidiyor.
Çıkması durumunda beni hiç bir şekilde etkilemez. Ben zaten açım. Allahım inşallah çıkar. Yalvarıyorum sana. Ben açken onlarda açlığın ne olduğunu anlasınlar.
Bazıları krizin anlamını bilmiyor galiba git bakkala ya da markete bi patates al bakalım kaç para diyecek patates lan. sizin krizden anlayışınız illa yağlı kazığa oturmaksa ona bir şey diyemem.

Edit: ne kadar cahil var lan sözlükte takım tutar gibi parti mi tutulur gören de holdinginiz var sanacak.
doların yükselmesini kriz olarak görenlerdir.

kemalist kişilik bozukluğuna örnektirler.
Evet kriz var. kriz olduğu kadar keriz de çok. 13 yıldır yönetmişlerse bundan sonra da yönetsinler diyecem, fatura başkasına kalmasın diyecem; fakat, bu günleri bile mumla arayacağımızdan korkuyorum.
doların yükselmesini kriz olarak görmeyen andavallarla aynı memlekette yaşamaktan utanan kişilerdir.
bu andavallar genel olarak küresel piyasadan bir haber olan, petro-dollar'ın en olduğunu bilmeyen embesil, kara cahillerden oluşur.

aşırı yalama sonucunda beynin yandığı üzerine çalışma yapılsa bu insanlar üzerinde ciddiyim bu teori tutar.
bu yıl içerisinde tam 165 milyar dolar dış borç ödeneceğini bizzat ekonomiden sorumlu ali babacandan dinlemiş olan kişilerdir. bu dış borcun doların yükselişiyle beraber tl bazında katlandığını da söylemek gerekir.

enflasyon ve işsizliğin rekor seviyelere koştuğu bir dönemde 'kriz olacak endişesi' taşıyan insanları 'çaresiz' olarak nitelemek nöron yetersizliğindendir.
zavallıdır..