bugün

bir haftadır kendini iyiden iyiye hissettiren sıcak hava, gece sıcaklıklarının bile 18-19 derecelere çıkması, ne olur ne olmaz diye giyilen yağmurluğun bile sıcaklatması gibi onca gözle görülür olay 2013 itibariyle artık yazı karşıladığımızın habercisidir. bu sene nisan sonuna kadar yağmurlu ve soğuk bir havaya maruz kaldık ama son bir haftadır yurt genelinde mevsim normallerinin bile üzerinde seyreden sıcak hava en sonunda yaşasın 2013 yazı geldi dedirtti hepimize.

buyursun gelsin tabi 2013 yazı, ama umarım bu sene de hata yapıp beraberinde beach'lere ve clup'lara demet akalınları, serdar ortaçları da getirmez. mümkünse demet akalın, serdar ortaç ve sinan akçıl'ın şarkı yapmadığı bir yaz istiyoruz. (biliyorum gülşen için artık çok geç). neyse lafı da fazla uzatmadan hepinize bol sevgi dolu, aşk dolu ve en önemlisi sürprizlerle dolu bir yaz diliyorum sevgili sözlükdaşlarım. şimdi de 2013 yazının açılışını yapmak üzere mecburen sözü tek adam sayın başbakana uzatıyorum, görüşmek üzere...

erdoğan :
evet nerde kalmıştık... evet... aziz kardeşlerim!!!! özellikle bu sene tabi nisan ayının da yağmur ve rahmet içerisinde geçmesi nedeniyle yazı biraz geç karşılamış olmanın verdiği derin burukluk içerisindeyiz. ancak yine de hamdolsun ısınan havalar ve yaptığımız küresel ısınmaların neticesinde bir senenin daha yaz mevsimine giriş yapmış bulunmaktayız. sizleri bir kez daha en kalbi duygularla selamlıyor, ve ülkemin her yerine hamd-û sefalar gönderiyorum.

bildiğiniz üzre bazı plajlarda üstsüz dolaşıldığına dair bana ihbarlar geliyor. bunlar asla ve katâ bizim kabul edemeyeceğimiz şeyler, bizim ecdadımızda bu tür şeyler yok. hatta mayoyla bikini de olmaz. kadınların mutlaka haşema giymesi, erkeklerin ise göbek hizasıyla diz kapağının arasını mutlak surette uzun bir şortla kapatması gerekli. plajlarda ve yazlık yerlerde ne kadar şer-i kurallara uyarsak çok daha hayırlı bir yaz mevsimi geçireceğimizi umuyorum. bu arada yatmadan önce çekilecek her bir besmelenin de en az o kadar sivrisineği sizden defedeceğinden emin olun. sözü de fazla uzatmadan 2013 yazının hayırlara vesile olmasını diliyor ve inşeallahhh açılış merasimine geçiyorum...

evet, 2013 yazı hepimize hayırlı uğurlu olsun!!!

yaa allaaaahhhhhh bismillaahhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!!