bugün

Yuz yaratamaz insan beyni daha evvel gorduklerini gorur. Resmini asmis amk psikologu. Hic gormeden beni ruyalarinda gorduler diyor.
Jung un teorisine gore 2000 insanla ayni ruh hastaligini paylastigimin kaniti olan lanet adamdir.
cnn nin hurriyet ve haberturk gibi saçma haber yapma politikaısnın sonucu her iki aya bir gösterdiği haberlerden biri.
ilim o kadar güçlüdür ki, uzmanlaştiginiz konular metafizik faaliyetler üzerine olursa yapamayacağınız şey neredeyse yoktur. bu tamamen ilim işidir. Cinleri kulllanarak kitleleri etkilemek şirk olsa da sonuçta ilim gerektirir. Ilmi doğru kullanabildiginiz gibi kötü de kullanabilirsiniz. Ancak, kullandığınız ilim, onu yönetmeye yetmez ise ve sadece görebilme kapasitesindeyseniz fena halde götünüze girer.
Hasılı aynı anda 2000 kişinin rüyasına girilebilir. Kimseyi şaşırtmasın.
Uzaydan bildiriyorum.
berkin elvan'ı andırmaktadır.
berkin elvan değil mi la o?
ilim o kadar güçlüdür ki, uzmanlaştiginiz konular metafizik faaliyetler üzerine olursa yapamayacağınız şey neredeyse yoktur. bu tamamen ilim işidir. cinleri kulllanarak kitleleri etkilemek şirk olsa da sonuçta ilim gerektirir. ilmi doğru kullanabildiginiz gibi kötü de kullanabilirsiniz. ancak, kullandığınız ilim, onu yönetmeye yetmez ise ve sadece görebilme kapasitesindeyseniz fena halde götünüze girer.
hasılı aynı anda 2000 kişinin rüyasına girilebilir. kimseyi şaşırtmasın.
uzaydan bildiriyorum.
Tipe bak mk. Ne bok içtiniz de böyle bir adam karşınıza çıktı ?
bir kere görünce aklınıza kazınacak, kendini bilmez sapık suratıdır.

piçin psikopat tipi var hakikaten de.

rüyamda görmedim ama bu gece görürüm herhalde. gece ağzına bi' sıçayım şunun...