bugün

Senin götünde patlasın bizden uzak olsun dedirtendir.
Adamın canını sıktığı şeye bak.
bu nickle seni onaylayan moda mı küfredeyim yada böyle yetiştiren eğitim kurumlarına mı bilemedim...

edit: insan ölmesiyle mizah olmaz, siktir git inciye velet.
devle çalışmaya mı başladı yoksa göz mü boyuyor.?
Sesli düşünmenin de bir sınırı var be kardeşim. Her düşündüğünü duydugunu yazmak zorunda misin?
ulkece şaşırdığımız durum aslında. kısa sürede o kadar acı ölümler yaşadı ki ülke. böyle bir gunde hepimizin korkusuydu aslinda yeni bir bomba patlama ihtimalinin olması. çünkü sosyal medyada nevruzda cok bomba patlayacak temkinli olun gibi mesajlar verildi insanlara. haliyle belasiz geçince şaşırdık ve sevindik diyelim.

başlığın sahibi yazar ironi yapmış neresini anlamiyorsunuz acaba?
beklediğim hadisedir. adamlar bu kadar beklenilirken neden yapsınlar ki ?
biraz sakinleşsin ortalık o zaman yaparlar yapaçaklarını.
yarın bir şeyler olabileceğini düşünüyorum o yüzden dershanede pinekleyeceğim.
Sevindirici bir olaydır, mücadeleler şiddet kullanarak değil, demokratik ve barışçıl yöntemlerle yapılmalı.
artık önümüzdeki bombalara bakacağız dedirten durumdur.
Şaşırtıcı durumdur. Patlamalar silsilesi başlangıcı hissi vermiştir ki neden vermesin (bkz: Ankara patlamaları) (bkz: sultanahmet patlaması) .
Bu demek olmuyor ki sonuncuydu, sanmıyorum. Bu kaos olduğu sürece canlar gitmeye devam etmese bari.
Dostlar yarın yine de dikkat edin ne olur ne olmaz bu serifsizler herseyi yapabilir allah korkusu olmayan polistenmi korkacak. Allaha emanet olun.