bugün

ölenlerin arkasından bir fatiha okumayı bile beceremeyen zihniyettir.

sorarım size, akp hava kontrol kulesi mi, bakım-onarım servisi mi? nedir bu yaftalama takıntısı.

işte hep bu zihniyet yüzünden türkiye gelişmiyor.
her şeyi gören zihniyettir. sizin kafa basmaz öyle şeylere.
bu işin fıtratında çarpışma olduğunu bilmeyen zihniyettir. aynı zamanda o suçladığın adamlar namaz kılıyor. bunu da bilmeni isterim. her kimsen.
gavur amerika yapımı uçaklara değil de muktedirimize suç bulan zihniyettir.

adamlar zaten sünni müslüman değil ki namazı geçtim, abdesti nerden bilecek. bu cenabet amerikalılar yüzünden olan bizim evlatlarımıza olmuştur.
görsel

işler bu ara iyi ofisten selamlar.
duble yollardan gitmeyip, havada kafasına göre takılırken çarpışan uçakların suçunu akp'ye atmak suretiyle, karalama kampanyası başlatan zihniyettir.
ülkemizde savunma bakanlığı chp ya da mhp'ye bağlı olduğundan dolayı, çarpışan ve düşen uçaklardan akp'yi sorumlu tutmak büyük yanlıştır.

(bkz: düşen f4 lerin fırlatma koltuklarının çalışmaması/#26914811)
Ülkenin başındaysan, ülkenin bitine kadar her şeyinden sorumlusun demektir. Ben bakım-onarım servisi değilim, ben hava kontrol kulesi değilim diyerek ülkenin içindeki karışıklık ve düzensizliklerden kaçma gibi bir lüksün yok.
şehit babasının zihniyetidir. kaçak saraylar yapana kadar 40 yıllık uçakları yenileyin demiştir. ak trollerin anlayamayacağıdır.
mesele çarpışan uçaklar değil güzel kardeşim mesele şehit olan pilotlarımız bir pilot kolay yetişmiyor. uçaklardan daha kıymetli o pilotlar.
2 şehit verilmesini 2 uçağın çarpışması olarak gören zihniyetle anlaşamayacak zihniyettir.