bugün

fethullah gülen'in konu oldugu ve yarın piyasaya cıkacak olan leman kapagidir. buyrunuz:
http://www.renkhaber.com/...ethullah_Kapagi/7190.html
fethullah gülen cemaati'nin bakış açısını yansıtması açısından güzel bir kapaktır.
leman'ın ne denli bilgisiz olduğunu gözler önüne seren kapaktır. malum ankette aynı ip yi bırak aynı adres 2 kere oy kullanamadı. yani ip yi değiştirme olayı yoktu. böylece boş oy verilmedi. objektif ankete alerjisi olanların anlam zorluğu çekmesi normaldir.
(bkz: kapaktır iste koc)
farklı e-mail hesaplarıyla aynı ip adresinden 5 oy hakkı olduğunu bilmeyen, onu geçtim dinamik ip sahibi olan bütün bilgisayarlarda (ki türkiye adsl kullanıcılarının %90'ına denk gelmektedir bu) modem kapatılıp açıldıktan sonra network'ün yeni bir kimlik aldığının ve 5 oy hakkının tekrar sıfırlandığının, bu şekilde sonsuz oy hakkı doğduğunun farkında olmayan, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan kişinin pek yadırgadığı kapak.

araştırırsan ingiliz prospect gazetesi ve amerikan foreign policy dergisi yetkililerinin "anketimiz zaman gazetesinde ilk sayfadan duyurulunca oylarda büyük patlama yaşandı, anketi komik duruma düşürdüler" dediğini de öğrenirsin.

vallahi,

bence yaparsın bunu.
ip ile değil adrese dayalı oylamanın olduğunu bilmeden eleştirilen anketin konu olduğu leman anketi.

not: dinamik ip ev veya kurumun adresini değiştirmez.*
(bkz: bilmeden konuşmak)
(bkz: güldüren anket)*
-fetooooo!!
+?
-entel olmuşsun..
+ühühüühühüüh sensin o

(bkz: entel feto)
leman ın uykusuz ve penguen in gölgesinde kalan tirajı ve populerligi sonucu ortaya cıkan espri anlayısı.(!)

hayrunnisa gul hakkındaki edep yoksunu kapaktan sonra hala aynı anlayısla devam ettikleri ortada.türkiye nim en iyi

muhalefeti mizah dergileri takdirle karsılıyorum bu durumu;ancak ölcu cok önemli ve leman bunu basaramıyor kabul etsin ve böyle gölge de devam etsin!!
bilginin ne kadar önemli olduğunu bir kere daha hatırlatmış kapaktır.*
bir bilgisayar üzerinden "adrese" dayalı oylama yapılabileceğini sanacak kadar cahil cüheyla insanların olduğunu da gösteren kapakmış.

(bkz: yuh)

Haydi fettoşun müridisiniz, yıkayıvermiş beyninizi, anladık ama, internet üzerinden "adrese" dayalı oylama? git bir network admini ile 2 dakika muhabbet et sen. network adminini geçtim, bilgisayar bilen birisiyle sadece 15 saniye konuş, o kadar, rica ediyorum. logları da buraya yazıver mümkünse. ahhahaha..

son bir kez;
(bkz: #3605745)
bundan sonra ne söylenirse söylensin;
(bkz: susuyorum)
gelişen internet protokollerinden habersiz kişilerce beğenilmesi muhtemel kapak.

(bkz: teknolojide ilerlemenin durduğunu sanan bünye)
(bkz: mürit ne lan)
leman büyüksün, fetullah gulen orgutlenmesinin cok güzel örneklerinden biridir, fetullah gülen anket işine de el atmış gibi gözüküyor hemde uluslar arası..