bugün

Öğretmenlik çocuklara sevgiyi gerektirir ki bir insan öğretmen olmasa bile yapmaz bunu. O kadar aile bu kadına çocuklarını emanet ediyor.
saglikli dusunebilen hicbir insanin yapmayacagi eylem. vicdan kavraminin tukenmisliginin gostergesidir ayni zamanda. bunu gerceklestiren insancigin kisa sure icerisinde gerekli yere tikilmasini umit ediyorum.
edilebilecek her küfrü hak etmektir. buradan sıralayacam küfürleri ama silerler diye içimden yolluyorum kendisine tüm beddua ve küfürlerimi!
insanlık değildir amına koyum insanlık değil birebir vahşettir. Orospu çocukluğu da değil direk su aktılmamış orospuluktur. insanoğlunun gelebileceği en son noktadır. Nasıl bir mantıkla yapar bunu bir anne, bir öğretmen aklım inanın almıyo. Hiçbi mantık yürütemiyorum. Abi de ki yarım saat bıraktı anlaşılır, yanlış yaptı denir. Ana-babaların çocuklarını emanet ettiği insanların psikolojik durumunun da incelenmesi gerektiğinin büyük bir örneğidir. Umarım o annenin allah binbir türlü belasını verir. Ölmeye çalışır ölemez, hayatı boyunca çeker o acıyı ölmek için dua eder ama ölemez. Allah bin belanı versin pis orospu!
bebeğin, şerefsiz babasının halini merak ettirendir.