bugün

yaklaşık bir buçuk saat sonra 5 uzay bilimciyle gerçekleştirilecek basın toplantısı.iddaa uzaylıların var olmasına 4.5 , uzayda yaşam olmamasına 1.3 veriyor. eğer varsa uzaylıların da türk çıkmasına da 1.02 veriyormuş...*
büyük bir ihtimalle hayal kırıklığına uğrayacağımız açıklama olacaktır. ama olurda meteor parçalarında falan tek hücreli de olsa organizma kalıntılarına rastlanırsa müthiş bir şey olur.
(bkz: bi bok çıkmaz)
24 02 2015 uzaylıların dünyaya iniş tarihi. hepimizi sikicekler. uzayda dişi kalmadığı için buraya yönelecekler. ülkücülerle birlik olup hepimizi sikecekler. ayrıca dünyadaki enerji kaynaklarını ele geçirecekler. pörsük olanların da beynini emecekler. canını ve götünü seven kaçsın. ben kendi uzay gemimi yapıyorum. siz de yapın.
*
http://www.nasa.gov/multimedia/nasatv/index.html

bu adresten izlenebilecek açıklama.
Kesin," gEzegenin birinde dolaşırken bakteri gördük, yarak bulduk kürek bulduk" açıklaması olacaktır.

Maksat wikileaksten dikkatleri şey etmektir.

Adamlar, gercek harbi öz uzaylı bulacaklar da basın toplantısıyla duyuracaklar. Tabii tabi.
heryerimiz uzaylı olsa bile, gündemi çarpıtma çalışmaları olarak özetlenebilir. başka zaman mı yok arkadaşım?
ne açıklanacak bilmiyoruz ama sirruscu haktan ellerini oğuştumakta. sanırım içinden ulan yıllarca benimle taşşak geçildi ahan da nasa bile arkamda der gibi durmakta.
matematiksel olasılığın yüksek olmasından dolayı heyecanla beklenilen açıklama.
göktaşı yaklaşıyor gibi bir açıklama yapmaları da muhtemeldir. 3 aylık ömrümüz kalmış falan. çok şükela olur, millet birbirine girer.
beklenen açıklama yayın organlarına sızmış ve tamda beklediğim gibi olmuştur.

tamda beklediğim gibi californiada bir gölde bir bakteri bulunmuşmuş bu bakteri yoğun arsenikli ortamda yaşayabiliyormuş bu bakteri bir meteorla dünya dışından gelmiş olabilirmiş.
heyacan yok ucube bir mikrop bulmuşlar.
görsel
gfc adında bir bakteri bulmuşlar. kfc ile bir bağlantısı olabilir mi acaba. arsenikte yaşıyormuş.
yanlız açıklama yapan tiplere baktım da bunları nasıl nasa da işe almışlar anlamadım. bizim ilkokuldaki memurlar bile daha karizmatik.
haber türk kanalından da canlı izleyebilirsiniz. kesinlikle wikileaks olayına gölge düşürsün diye yapılan bir oyundur. türkler yemez arkadaşım başka yollarla gelin.
amerikanın gündem değiştirme olayında akp den öğrenmesi gereken çok şey olduğunu öğrendim bu gün.
"napoli'ye oynamayacaksın hacı" önerisiyle bitmesi gereken açıklama.

aksi takdirde bir boka yaramaz yani. bana ne lan arsenikte yaşayan bakteriden.
Arizona State university'de yetkili bir profesör, telefon ile bağlanmıştır canlı yayına.
(bkz: uzaylı var dediler geldik)
Bu başlığı okumak yerine "super mario ile büyümüş" adlı başlığa mesaj atan insanımın ne kadar ilgisiz olduğunu gördüğüm gün.
yok artık ya bu amerikalılar harbi salakmış denilesi açıklama. tüm dünya medyası bu haberi bekledi milyarlar ekrana kilitlendi bu mudur yani.
barcelona takımı aslında uzaylıdır tarzı açıklama bekliyodum a.q. ya.
kendilerini stüdyoya zincirleyecekler sanırım, uzaylılar gelmeden ayrılmayız! sloganlarıyla...
arsenikte yaşayan mikrop, iyimserler ve kötümserler savaşının galibi iyimserler olmuştur. yani yaşam illa dünya benzeri bir gezegende olmak zorunda değil diyenler çok önemli bir kanıt elde etmişlerdir.

Bu da saturun ya da jüpiterin uydularında yasam olma olasılıgını artırmaktadır.
bilim dünyasının, "hayat" olması için koyduğu sınırların büyük bir kısmının kalktığını öğrendiğimiz açıklama olmuştur.

yapılmış araştırmalarda eskiye dönülüp dönülmeyeceği, dönülse bile bütçenin nasıl sağlanacağı merak konusudur.
real madrid başkanının hezimeti unutturma çabasıdır.
Bu nasa adam olmaz o kadar milyonlarca dolar bütçe ayrılıyor bu zibillere ama gel görki Stewen Hawvking ve minimum astrofizik uzmanının son beş yıl içinde sürekli yaşam arıyorsak Dünya standarlarında olmayan gezegenlerede bakmamız lazım diyordu eeee nasa çıktı arsenikte bile mikrop yaşıyor o zaman bizim arama kriterlerimizi genişletmemiz lazım dedi yuuuh yani. Gündemi değiştirmek ve heycan yaratmak adına bence resmen dalga geçtiler insanlarla bence bildikleri çok şey var ama saklanıyor bu söylenen okyanusta bir damla....