bugün

açıköğretim fakültesi sınavlarının vize ayakları olan sınavlardır. an itibariyle ilk maratondan 4 derse girip geldim ve yarın ki 2 dersim için çalışmaya devam ediyorum.

pazarlama çok iyi geçti, maliyet muhasebesinden emin değilim, iş sosyal den geçerim diye düşünüyorum, yönetim bilgi sistemlerini ise geçmiş yıllarla kıyaslayınca çok fena kazık olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim. sınavdan çıktıktan sonra acı yok rocky, acı yok diye kendimi sakinleştirmekle uğraştım.
kamu yönetimi 1. sınıf vize ilk gün sınavlarını 60 dakikada bitirdiğim sınavdır. yok yere saat dokuza ve evimden çok uzağa bir okula gittim. ayrıca asıl okuduğum üniversitede olan derslerle aynı dersler olduğu içinde çabuk bitirmiş olabilirim tabi.
benim için deneme sınavı tarzında bir sınav olmuştur ayrıca şahsen stressiz bir şekilde girdiğim için şunu anladım;
(bkz: stressiz ortamda daha başarılı olunması)
geçen sene cumartesi günü olan vizelere giremediğim için bu sene tekrar 3. sınıf derslerinden vizeye girdiğim sınavlardır. 3 dersten vizelerine giremediğim için kalmış olup son sınıfa geçemedim. iş ve sosyal güvenlik hukuku çok kolaydı. 80 ve üzeri bekliyorum. pazarlama yönetimi orta şekerdi. 60-80 arası bekliyorum. maliyet muhasebesi çok kazıktı. 50 alabilsem allah a şükür.
millet eınstein de ben mi geri zekalıyım dedim resmen. b.k gibiydi sınavım, sınav kağıdı ağladı resmen, maliyet muhasebesini okumadım bile. ama verdikleri kitaplarda üzerindeki jelatiniyle evde duruyor orası ayrı.
on numaraydı. çalıştım ya gerekeni yaptım. baktım. evde baktım sadece. attım hafızaya. beyin bedava... bedava ya. taşıyorum niye hamallık yapayım. baktım karşıma çıktı hepsini yaptım.
(bkz: nisan 2011 açıköğretim sınavları kopya skandalı) *

(bkz: böyle bir şey yok ama olabilir de)
sonunda bitmiş olan sınavlardır. ilk turu atlattık, sıra 2. turda.
ingilizce soruları şaka gibi olan sınav. what is your name falan vardı, güldüm sınavın ortasında.
ilkokullarda sınav yapmak kimin fikiydi acaba? Ben bile sığmadım* o sıralara acaba sulak yerde bğyğyen adamlar nasıl sığdı lan? insafsızlar?

Ayrıca beni sınav yerin bornova diye manisa'ya gönderen anadolu üniversitesi'ni de tebrik etmek gerek. Orası izmir değildi lan!
bugün saat 17:00 gibi açıklanan sınav. arkadaşım kendi notlarını görebiliyor ama ben yazınca notlarım çıkmıyor. alfabeye göre mi giriyorlar anlamadım ama şimdi de hiç girilmiyor, site error veriyor.
an itibariyle sonuçları açıklanan sınavdır.

http://aofsinav.anadolu.edu.tr/
En sonunda açıklanmıştır...
Sınav sonuçlarıda sınavım kadar komik gelen sınavdır. çıkmış sorulara bakmam gerektiğini sınavdan sonra söyleyen sözlük ahalisinede pek darıldım bu sınavın barajı kaç olması gerek acaba merak etmekteyim.