bugün

1990 doğumlu sözlük yazarı : ergen yuvası mı lan burası ehehe . büyüsünde gelsin amk .

1995 doğumlu sözlük yazarı : kişilerin hayatı boyunca sahip olacakları karakterleri oluşturmalarında ergenlik çağlarının büyük önemi vardır . kişiye bu yaşlarda olgun bir birey gibi davranılması onun ilerleyen yıllarda özgüveni daha yüksek ve sorumluluklarının farkında olan bi insan olmasına yardımcı olabilir .

böyle olacaksa eğer alayı 95 doğumlu olsun daha iyi .
cartoon network , yumurcak tv izlemesi gereken yazardır . bizim zamanımızda yoktu lan sabahtan akşama çizgi film veren kanal , oturun koca gün izleyin , bugün bayram erken kalkın çocuklar siz ben erken kalktım ama işe geldim şimdi dağılın .

(bkz: topunuzu keserim vallah)

edüüt: 1995'li kardeşlerim , canlarım bu kadar eksilemeyin . arkadaşlar fazla laf sokmayın çok kalabalıklar .*
kendileri lise 3 öğrencisi olup, büyük ihtimalle yavaş yavaş üniversite hazırlıklarına başlamışlardır.
Okula da erken başladım ben zaten sakin olun. 25 yaşındaki birinden fikirce geri kaldığımı düşünmüyorum, çoğunu ikiye katlayabileceğime eminim.
Böyle olması da gerekiyor kesinlikle, özgüvensiz yetişen bir nesil mi isterdiniz ki?

Edit: eksi basan meraklısına, okul birincisiyim de... Diğer vasıflarımı saymak istemiyorum. * *
hakkaten çekilmez oluyorlar.
sirf yaşı küçük olduğu için demiyorum.
1995'ten sonrası genellikle mal oluyor.
teknoloji çağında büyüyorlar.
zaten gerçek 90'lı sayılmazlar.
önemli olan boyu değil işlevi diyolla. "yazar kişisi iyi yazıyorsa çok afedersiniz de size ne a benim güzide yazar cancağızlarım?" demezler mi adama? derler, derler.
otuzbirli elleriyle entry girmeye çalışan liselilerdir.
büyük çoğunluğu seneye liseyi bitirecek, sözlükte sıkılmadan utanmadan yaşlarını söyleyebileceklerdir.
gidip yatsınlar bu kadar takıldıkları yeter olan yazarlardır.
Ergen alınganlığı yapan yazarlardır.o yüzden sözlük onlara göre değildir. Telefondan girdiğim için entry numarası veremiyorum ama bu entrynin üstündeki bir kaç entryi okursanız ne demek istediğimi anlarsınız.
Kendilerinden yaşça daha büyük yazarlardan daha fazla özgüvenlerinin olması onlara fena halde koymaktadır.
kocaman insan olmuş yazarlardır.
artık hor görmediğim yazardır. 95, 96 doğumlu vkontakte kızlarını gördükçe 9.nesil olasım geliyor.
yaş sınırlaması olduğundan uçurulması gerekilendir.
(bkz: liseli)
gün gelecek buralar 95 doğumlularla dolacak. 98 doğumlularla alay etmeye çalışacaklar ancak benim nikimde olmayacak.
kendimi yaşlı hissetmeme sebep olan ergen yazar kardeşlerimiz.
95'li yazar mı? Kendimi yaşlı hissetmeme neden olan yazardır.
artık "küçücük çocuk" olarak görülmese de olur yazarıdır. ** bazısı üniversiteye bile başlamıştır erkenden. * mümkünse yaşıyla değil de girileriyle değerlendirilse daha mutlu olacak yazardır ayrıca.
(#15002433) dolayısıylada bütün ilkleri bu zavallılar yaşamıştır. bu tarihte doğmamama rağmen o zavallıların içinde ben de vardım.
(bkz: sene sonu doğumlu olmak)
ergenusların dibi yazarlardır.
yazar derken bile garip geldi şimdi *
Bunlardan biride benim her turlu ezilmisligi yasasakta teknolojinin. Gelisme evresinden girdigimiz icin sansli buldugum nesil .
bu sene 18 yaşına girecek yazarlardır.
--spoiler--
1995 hangi yıl oluyor lan.
--spoiler--
git kumda oyna dediğim yazarlardır. ne işin sözlük falan okula git oğlum yorma kendini buralarda.