bugün

Atamizin samsun'a ayak bastığı ve bugünü gençlere armağan ettiği milli bayramimizdir. Birkaç gün önce yaşanan Soma yaralarımız hala kanadigi için bu sene pek coşkulu kutlayamayacagimiz ama her sene olduğu gibi bu sene de biz gençlere bu güzel günü verdiği için atama sonsuz saygı ve tesekkurlerimi ilettigimiz milli bayramimizdir.
2014 yılında maalesef buruk kutlanacak bayramdır. bilinçli mi yapılıyor yoksa öyle geldi öyle mi gidiyor bilmiyorum ama bu bayramın bayramın Atatürk'ü anma kısmından hiç bahsedilmiyor.
soma olaylari yuzunden buruk gececek olan buyuk bayramdir.
ATATÜRK' ün doğum günüm dediği gündür. Atamızın doğum gününü, gençlik ve spor bayramını kutluyor milletçe kendisini özlemle anıyoruz.
tatil olduğu için evde olduğumuz gün..
özlüyoruz. arıyoruz.
Mekanın cennet olsun Atam. Özlüyorum . Arıyorum. Saygı,rahmet ve minnetle anıyorum.
diğer milli bayramlarımız gibi buruk yaşıyoruz atam. boynumuz hep eğik. kutlu olsun tüm türklere...

Ayrıca milli günlerimiz hep huzur vermiştir. Özellikle sabah işe gelip bayrağımızı cama astığım anda ki mutluluk, müthiş.
Atatürk bugün ayak bastı Samsuna,özlüyoruz ve teşekkür ediyoruz ama yinede buruk bir bayram havasındayız.
gazi mustafa kemal atatürk'ün, kurtuluş savaşının adımını atıp samsun'a ayak bastığı günün 95.yıldönümü olan ve soda stoklarının yine tükenmesine sebebiyet veren gündür.