bugün

dünyada sadece bir kişinin yapabileceği eylemdir. o kişi muhtemelen şu an bu satırları dökendir. 18 vagonlu trenin her bir vagonunda başka bir kızla sevişirken, her çayırda otlamaya koyulmuş öküzü 'baktıra baktıra' kıskandırmaktır amacım.

geçen gün bu fikir kafama öyle bir dank etti ki, dankek reklamına çağrılmam an meselesiydi. hemen bir trenciye gidip tren satın almak istediğimi,yalnız gösteriş bakımından muhteşem olmasını, ayrıyetten de tam 18 vagon koyulmasını söyledim. 'aman efendim, ama bu çok, çok büyük!' diye şaşırsalarda 'yapın' emrini verince koyuldular işe. 3 ay sonra ultra modern müthiş trenciğim ellerimdeydi, harika bir duyguydu bu.

hemen atladığım gibi bütün demir yollarını geziyordum, karar vermiştim! jet skiyle bile dünyayı gezmiş biriyken trenle nasıl gezmemiştim? tabii ki gezmeliydim. trenim her açıdan güvenli olup zor anlarda uçan bir araçtı ayrıca. neyse işte azizim, 40 gün boyunca devr-i alem yapıp gezdim cihanı, 18 vagonda 18 cariyemle sevişip geçirdim günlerimi, kıskanıp kıskanıp pipisi şişen öküzlere baktıkça kahkahalara boğuldum. bazen bir öküzü deli etmek için 2 saat bile durduğum oldu, inanır mısınız? hayvan iki saat boyunca gözünü alamadı naçiz trenimden yahu.
of sıkılıyorum!!
napsam napsam...!!?

hah buldum!!

hemen sözlüğe gidip başlık sıçmalıyım.. hehe ne kadar eğleniyorum yaw bunu yapınca azizim.. ee böyle bişey yok diyo.. ama olabilirmiş de tabi.. olsun o zaman. evreka ben buldum bunu nihah.. ne kadar eğleniyorum, daha entryi girmedim eğleniyorum, girince kim bilir nolcak!!?*
ahanda girdim.. ohh bee, rahatladım valla! e tabi boşaltım her şekil rahatlamayı sağlıyor ha tuvalette ha sözlükte ne farkeder..eveeet bakalım başka ne yapabilirim saçmalamak adına..

dikkat : yukarda bulunan yazı "18 vagonlu tren satın alıp öküzlere hava atmak" eylemini gerçekleştiren insanı tasfir eder..
o öküzlerden birisi de bendim. tren güzeldi kızlar süperdi.
anlayamadığım ise para için kızların düştüğü durum.
o küçük çirkin adama uzun uzun baktım düşündüm ya cebimde 5 kuruş para yok ama bu kadar tipsiz olmaktan iyidir dedim.
allah'ıma şükürler ettim.
ineklerin bayılacağı tüm öküzlerin kıskanacağı enfes bir fikirdir. kim düşünmüşse çok iyi akıl etmiş.
*
(bkz: zoofili)
Zengin bir öküzün işi olduğu kesindir.