bugün

acı gerçektir. yolsuzluğun baş komutanı rte'nin cumhurbaşkanı olması ekmeğine yağ sürmüş, artık sik geçmemektedir.
senaryo olduğundan doğal olarak sonu gelmiştir.
gerçek olmayan unutulmaz.
pup.
ülkede o kadar çok enterasan olaylar oluyor ki buda rtenin ekmeğine yağ sürüyor şimdi cumhurbaşkanı oldu yolsuzluk falan kalmadı ortada. kim cebine ne indirdiyse artık.
adalet unuttuktan, erk üstünü kapadıktan, bir ülke yarısı insan arka çıktıktan sonra bizim unutup unutmamamız kaç yazar amk!
Unutma unutturma dedirten durumdur. Sorarlar bir gün elbet. Bunun hesabını.
ben cebimden paramı çalsalar dahi oyum akp' ye diyeni duyunca unuttum. bu artık aklın bittiği andır çünkü. gereksiz yere bir şeyler anlatmaktansa susayım dedim. içime attım unuttum. hırsızını savunan ev sahibi gibi akp seçmeni. ama olsun bunlar hep fıtrat.
bu ülkede neler neler unutuldu bu mu unutulmayacak dedirtmiştir.
Unutmadım her gun küfrederim bu kanı bozuklara. Benim telefonumu nasıl dinlerler dedikten iki saniye sonra bunlar montaj dediler kerizleri keklediler. Ondan 3ay sonrada tib'e kayıtların silinmesi için yalvardılar. Biz unutmadık.
Elde kapı gibi tape var adamlar hala montaj diyor. Oğlum din işine mi girsek manyak para var?
Unutulmamıştır. 10 yıl sonra görev süresi bitecektir.

Bu ülke, Kenan evren'i bile yargıladı. Siz ne diyorsunuz.
unutulmamistir, her seyin bir zamani vardir. bak londra' da polis 1 sene izler bir supheli isyerini, izler, izler, izler, izler. zamanini bekler. vardir bir sebebi.
unutuldu değil onları yargılayacak güç yok.

güç bir gün adaletten yana olursa onları kazığa oturtacaklar ancak adamlar her yeri ele geçirmiş bunları bırak yargılayacak güç dile getirecek güç bile soluğu hapiste alıyor.
Arada can Dündar'ın "rte'nin n uzun günü" belgeselini izliyorum hafızam taze kalsın diye.bu arada da küfür lugatım genişliyor.
Hırsızın faiziyle parasını geri aldığını unuttuğumuz gerçeği.