bugün

minimal kız tatlılığıdır. 180 mi olsun, at mı olsun? 160-175 idealdir
Şahsen 1.74 üm ve 1.60 olmak istiyorum. Kazulet gibi gezmek yerine şirin oluyorsun topuk ta giyebiliyorsun.
Yüzü güzel ise inkar edilemeyecek tatlılık. Hele bir de utangaç utangaç bakıyorsa insanda yeme isteği uyandırır.
Ben ölduruce kendimi boy yuzunden 1.70 boyla ne topuklu ayakkabi giyebiliyon nede en on sirada oturuyon bide ustune dalga gecmeler de cabasi.
kişiden kişiye değişir ancak benim için çok iyi olmayan tatlılıktır. 160 kızla gezdiğimde kardeşimi gezdiriyormuş gibi hissettim ve saçma sapan gözlere bakışlara maruz kaldım. 180 kızın topuklu giyerek benimle aynı boya geldiğini düşünürsek nereden bakarsam bakayım bu tatlılığı göremedim. 170 ve üzeri kızlar candır canandır. sevin onları.
(bkz: 1 55 boyundaki kızların tatlılığı)
Olan tatliliktir. Ama hep uzun boylulara ozenmisimdir insanlarin gorus alanina bile ziplayarak giremiyoruz yahu. Ama topukluda 15 cm e kadar cikarimiz var.
çok tatlıdırlar ve özellikle kendisini anlatabilenleri heyecanlı heyecanlı birşeyler anlatanları uzun uzun bir konu üzerinde fikir beyan edenleri dünyadan haberdar olanları makbuldür.
dünya şöyle dünya böyle türkiye şöyle hayat böyle diye uzun uzun ciddi ciddi örnekler vererek dert yanıp sizden yorumunuzu isteyip destek olmanızı bekleyenleri daha da unutulmazdır.