bugün

allah allaa maçıdır. başlığı yok mu lan?

65. dakika itibariyle trabzonsporun 2-0 önde olduğu maçtır.

yalnız maç bıoyunca tribünlerde dostluk rüzgarı esmedi, dostluk kasırgaları koptu. kayseri taraftarı trabzon diye bağırdı, trabzon taraftarı bize her yer kayseri diye.

bu muhabbet nerden geliyor azizim? yoksa hep vardı da ben mi bilmiyordum.
kronometrelerimizin 86yı gösterdiği maç. ehehee resmen siklenmeyen bir maç ve kendimi bu maça adamaya karar verdim.

trabzonsporlu değilim, kayseriye gitmedim bile ama bu maç.. evet dostum sahip çıkılmayan, görmezden gelinen bu maç, içimde bi yerlerimi şaaptı.

2-1 skor. kayseri bastırıyor. izlemeyenler çok şey kaçırıyor. nefis bir ma. top bi o kalede bi bu kalede. onur ne toplar çıkardı aklınız durur. gelişmeleri aktarmaya devam edicem. yedirmeyiz!
solukları kesen maç.

izlemeyin siz izlemeyin.

evinde dicitürk olup paramparçayı izleyen erkeklerin olduğunun farkındayım. yazıklar olsun!

nefis bir maç oluyor. az önce top kayseri kalesindeydi. 4 kez üst üste top direkten döndü. allaaam bu nasıl bir futbol ziyafetidir.
onur kıvrak efsanesinin geri döndüğü maç.

kayseriden son dk golü bekliyorum.
hakemin 4 dakkikalık uzatmayı işaret ettiği maç. böyle : 4

öyle bir maç ki, alev alev yandığım bir kadınla sevişirken boşaldığıma bu kadar üzülmemiştim. siz düşünün.

yazarken bile 3 tane net pozisyon yaşandı iki kalede.

uzatmanın son dakikasına girdik. kayseri kalecisi rakip kaleye gitti. ohaa kendi takım arkadaşını tehdit ediyor kaleci. "bana atmazsan seni sikerim kafanı keserim" işareti yapıyor. bu nasıl iştah arkadaşlar. ovv yusuf net pozisyonu kaçırdı.
bu nefis maç 2-1 trabzon lehine tamamlandı. ama dostlar türkiye liglerinin en keyifli 2 maçından biriydi emin olun.

diğeri hangi maç mı?

o kendini biliyor eki eki eki.
2-1 lik sonucuyla trabzonspor'un düşme potasından çıkıp, ilk 3.veya 4.lülük için yarışa girdiği maç.

öyle de ilginç bir puan cetveli var ligin.