yemin ediyorum böyle olsun istemezdim.
şu an gerçekten de derinden sarsılmış durumdayım. yazdıklarını siz de okusaydınız inanın benden
farklı olmazdınız. toparlanması çok zor. cümleleri nasıl kuracağımı bile bilmiyorum.

benim aleyhimde bir giri yazmış. hatırlamıyorum bile. şirk koşmadığını söylüyor yabgu'ya. sadece
ufak bir eleştiri yapmış. ve aynı günün gecesinde 15 cinin kendisine musallat olduğunu ve sabaha
kadar yanında oturarak ellediğini belirtti. yarabbim bu nasıl bir şey ya!! vicdanen çok rahatsızım şu an.

sabah ezanı okunmadan yatağı hepsi birden sallayıp ıstavroz çıkartarak yüce meryem'in gülüşünü
taklit etmişler. daha sonra bu götün kasıklarını sıkarak spanking olayına girmişler. yabgu için
namaz kılmaya zorlamışlar onu. tekbir getirtip ismini sayıklatmışlar sayısız defa. öğlene kadar
hoplatmışlar sonra bunu. bacaklarımın titremesinden, anüsümün ağrısından konuşamıyorum Albay abi dediğinde inanın yüreğimden bir şeyler aktı geçti. çok kötü sitmişler herifi ya...
koltukaltını 15 dili aynı anda atıp lenf bezlerinde yarrakaka gezdirmişler. neden? sırf bana biat
etmedi diye...

nolur ya... burdan başta cin dahil bütün uhrevi varlıklara sesleniyorum, yapmayın, yalvarırım
yapmayın. bu oğlana tekrar geleceğinizi, değişik pozisyonlarda defalarca kendisine sahip
olacağınızı ve bunun sadece onunla sınırlı kalmayıp yabgu'ya şirk koşan diğer yazarlara da sirayet edeceğini söylemişsiniz. lütfen yapmayın. ben bağışlıyorum onu ve diğer oğlanları...

offf ya ne diyeceğimi bilemiyorum hakikaten... ben bu işle ilgileneceğim. söz veriyorum. şu an
için bütün erkek, yani gizli eşcinsel yazarlar teyakkuz halinde olsun. götlerini kollayıp nas, felak ve kureyş süresini okusun. hay allahım ya bu işin buralara geleceğini bilseydim... offf...ahhh
ibne... ahh ibne.. değeri miydi yahu buna?