bugün

görsel

Bimekse uğrayayım dedim eleman bana bunu verdi. Daha nasıl özetleyim.
Kendime kaban, bilezik, küpe aldım.
eve dekor olsun diye kalpli kum saati benzeri süs aldım.
mutlu muyum? Evet. *
Tek bir kelimeyle söyleyebilirim. "yalnızdım"
6 saat süren berbat bir yolculuk üzerine gelen beşiktaş'ın beraberliği, marketten alınan duj jelinin odaya gelince poşetten çıkmaması ve yarın okulun olmasını toplayınca olağanüstü berbat bir gün olarak akıllarda kalmıştır.
Geldi geçti.
14 şubat gecesi all star yetenek 3 luk ve smaç yarışmaları vardı sabah 6 gibi yatıp 2-3 gibi kalktım ve ders çalıştım Bi ara dışarı çıkayım dedim ekmek alayım çıkmaz olaydım 3-4 çifti yiyişirken gördüm moralmen sıçtım şuan fizik çalışıyorum gece allstar maçı için az sonra yatıp maç saatinde kalkmayı planlıyorum.
görsel
17 bolum dizi izledim. garip olan sey ise sevgilimin olmasi.
anlatım bozukluğu.
kısaca özet tabiri senin yakana yapışmama sebep oluyor lanet olası. özet zaten bir olgu, olay ve durumun kısa halidir.
hemen düzelt onu. hemen yap bunu.

bu vesileyle özetlemiş de bulundum benim 14 şubat'ı.
allaşkına böyle sıkıntılı, dengesiz bir bünyeyi kim napsın guzuumm.
görsel
Şaka la şaka yalnızım ben..
evde televizyon karşısında hafta içi yayınlanan dizilerin tekrar bölümlerine göz atarak geçtiği.
görsel
şu gavur icadını bu kadar büyütmeyin.
görsel
Tam olarak özeti buydu.
pc tv ders ve iddia kuponu.
sevdiceğimle kırlarda dolaştık papatyalar topladık bugün. harikaydı.

demek isterdim ama ben şeye takılmak istiyorum ya, "kısaca özeti". özet zaten kısa olur benim kafama bu takılıyor şimdi nasıl entry gireceğim bu başlığa sağlıklı biçimde?

özet geçeyim yine de dayanamadım: sevdiceğimle bütün gün yattık. saygılar.
Sevgililer gününe anlam yüklemeyen, hatta sevgili kişisi olsa kutlamayacak biri olarak her şey yarım saat önceye kadar normaldi.
Sonra babanem aradı dedi ki sen hep yalnızsın özenirsin, istersin şimdi sevgililer günü. Sevgililer günün kutlu olsun dedi. Bi böyle gözlerim doldu.
Bundan böyle adı sevgililer değil, yalnızlığıyla yüzleşenler günü olsun.
Güzel bir kordon gezintisi. Her tarafta olan çiçekçiler ve aldığım ilginç teklif.
(#31358803)
https://www.youtube.com/watch?v=ciYrTwN8-4U
Eski sevgililerimi düşünüp 1 paket cuara içtim.
Kahrolsun bağzı şeyler.
Abimi ve kardeşimi (bkz: deadpool)'u izlemeye götürdüm, çok iyiydi. iyi ki sevgilim yoktu ve hediye almadım diye kavga etmek zorunda kalmadım. Bugün milyonlar enayi gibi dünyanın parasını çiçeklere ve hediyelere yatırdı.
Google ın hazırladığı doodlelara bakarak çılgınca eğlenmek. Farklı 3 tane doodle var çok tatlılar ya dimi?
Onu yıkadım temizledim, uzun uzun nazikçe sildim ve hiç üzerinde leke bırakmadım, sonra karnını tıka basa doyurdum, (ocagıma incir ağacı dikti) ve finalde çektim kapının önüne kuzu kuzu yatıyor.
yalnızım oh, hayat çok güzel... kendime trileçe ısmarladım, kahvemi içtim yeni pantolon aldım... hayat bana güzel.