bugün

hiç unutmam sene 2009 13 şubat istanbul da çok sevdiğim bir grubun konseri var. vip bilet almışım 1 ay öncesinden. neyse tabi internetten fanlarla felan konuşuyoruz ortalık kız kaynıyor. izmir den bir kız benimle irtibat a geçti beraber gidelim yalnızım dedi bende tamam dedim aklımda bir şey yok. konser günü geldi çattı akşam ben erken gittim sıraya girdim bir sıra var 500 metre. ben ilk 10 metredeyim tabi kız aradı gel dedim geldi öpüştük felan neyse sanki 40 yıllık arkadaş gibiydik. konseri sarmaş dolaş izledik o içti felan. yani yine bir şey yok konser bitti dışarı çıktık bende arkadaşta kalıyorum ev müsait .
kıza sordum ne zaman döneceksin diye bir kaç gün kalacağım gelmişken dedi. ohh tamam bize gideceğiz galiba dedim içimden. neyse kapıya çıktık hala sarmaş dolaşız. tam konuya giricem bana döndü beni kuzen alıcak şimdi dedi öptü herşey için sağol dedi. gözümün önünde yalandan kuzeninin arabasına bindi gitti. hemen aklıma nat geo daki ceylanı tam yatırıp yiyecekken ceylan bir anda kaçar ya o sahne geldi saate baktım 1 olmuştu yani o gün 14 şubattı.
amk bütün 14 şubatların.