bugün

kendi çapında youtube kanalı açıp kişilere yanlış bilgiler veren bir kızı 11 yaşında dalga geçilen bilim sevdalısı kız diye tanıtan zatlardır.

hemen bi duyar kasma,hemen bi sahiplenme çabaları gözlerden kaçmamaktadır.
vinecı tipler mi dersin,twitter fenomenleri mi dersin...

amaçları takipçileri tarafından '' abi adam çok duygusal ve düşünceli yha hll'' gibi tepkiler almak ve o kızı yeniden saçma videolar yapmaya teşvik etmektir kanımca.

gidin o boş videolar yerine eğitim,kültür,sosyal içerikli videolar izleyin kardeşim.
sonra bu zamanları arasınız.

yok makyaj kanalıymış da bilim kanalıymış da.
11 yaş ve bilim ikilemi diyor entrymi sonlandırıyorum.

edit : kral geri döndü.

edit 2:pedofilinin anlamını dahi bilmeyen yazarları da harekete geçirir.saçma sapan bir kanalın viralini yapıyorsunuz
kızı ve kanalı da eleştirince anlamını bilmediğiniz kelimeleri hakaret olarak kullanıyorsunuz.
az okuyun ne imiş tanımı.ayıptır be.
(bkz: gereksiz duyarlılık)

bir çok şahsın zoruna giden durumdur.
doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış birader biz de 10. köylüyüz n'apalım...
fenomenlerin prim için bu işi yaptıkları kısmına katılıyorum. çoğu omurgasız orospu çocuğu. ama zaten youtube türkler tarafından sikildiği için bırak bu kız da kafa dağıtsın ne zararı var ki ?
(bkz: sağlam kafa sağlam vücutta bulunur)

başbuğ'un sözünü akıllara getirten medyatiklerdir.
11 yaşındaki kıza duyar kasan değil insana duyar kasanlardır. keşke herkes günde en fazla 10 dk insan taklidi yapsa da dünya yaşanabilir bir hale gelse.
yaran sosyal medyacılardırlar.
reis vinelara devam aynen arada da millete ''hadi canım destekliyoruz biz seni kötü yorumlara,havlayanlar olacaktır!!'' gibi teşvik cümleleri iyi gider.
belediyenin ücretsiz spor aletleri var.
hatırlatmak istediğim duyarcılardır.