bugün

mutafa kemal i sevmeyen ve ölümünden mutluluk duyduğu için olacak ki öldüğü gün öldüğü saatte kutlamak amaçlı göbek atmaktır. bence yanlıştır.
isteyenin yapacağı eylemdir.

demokratsan karışmazsın.

not: ben yapmam ama yapana karışmam.
(bkz: beni siken yok mu demenin bin bir yolu)
kına yakılması gerekmektedir.
-kına yak ulan!
bir allahın kuluda çıkıp fatiha okutsaya mehuma yok...git çelenk bırak , deftere yazı yaz...?
karışılmasında bir sakınca yoktur. türkiyr cumhuriyetinin kurucu liderine, hiç kimse saygısızlık edemez. hoş ben kime konuşuyorum, saygısızlık eden adama yarısı evet diyen ülke vatandaşına...
89' senedir takla atanların yapacağı iştir, bir gün zenne gibi oynayacaklar haberleri yok.
kişinin anne mesleğini ifşa etme çabasıdır.

he başka yolları da var bunun ama en kestirmesi bu sanırım ki orospu çocukları bu şekilde ifşa etmek istiyor gördüğümüz kadarıyla.
kişiliksiz, şuanda böyle yaşabilmesini ATATÜRK'e borçlu olduğunu bilmeyen bilinçsiz, provakotörlere piyon olmuş kişilerin, kendi kapasitesince yapabileceği bir olaydır.
saat dokuzu beş geçe,
atam dolma bahçede!
gözlerini kapamış,
bütün dünya ağlamış

hikayesine inanmaktadır.
pazartesi ve cuma günleri yapılan bayrak törenlerine katılmamak için törene geç gelen ya da kaçan, cumhuriyet bayramı, 23 nisan ve 19 mayıs törenlerinden sıvışmak için olmadık bahaneler üretip uygulayan, askerden kaçmak ya da askerde rahat etmek için olmadık taklalar atan, cüneyt arkın'ın filmlerine gülüp rambo'yu alkışlayan, gençliğe hitabeyi kitabe sanan, safahat'ı sefaletle karıştıran, kanuni'yi muhteşem yüzyıl ile tanıyan, ölülerin arkasından kötü konuşulmaz ve ölüler kötü anılmaz geleneğinden bihaber bazı insanların yaptığında şaşırmayacağım davranışıdır.
--spoiler--
saat dokuzu beş geçe,
atam dolma bahçede!
gözlerini kapamış,
bütün dünya ağlamış
--spoiler--

diyecektir bir gerçek mustafa kemal atatürk sevdalısı.
(bkz: orospu çocukluğu)
bazılarının zoruna gitmiş.

ben kendi fikrimi söyleyeyim öncelikle; kim olursa olsun ölen, büyük bir ayıptır.

ama şuan 57. gününe giren açlık grevindeki siyasi tutsaklar ölse göbek atacaklar var.

hah işte; onların yapacağı ne kadar büyük ayıpsa buda öyledir.

bir ölü sadece bir ölüdür. bunu algılayın.

ve saygı duyun.
Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yaşayan bireylerin -insan- gibi yaşayabileceği bir ülke kurulmasında liderlik eden ulu önderin öldüğüne sevinen o. çocuklarının yapacağı harekettir.

bu hareketi yapan, içinden geçiren, yapılmasını destekleyen kişilerin ideallerindeki hayat tarzı sokakta şalvarla gezip insana insan gibi muamele yapılmayıp haksız bir adalet sistemin var olmasıysa bunu kendilerine sağlayacak ülkeler mevcuttur kendilerini de bizi de yormadan gitseler ne iyi olur.
güncel Önemli Başlıklar