bugün

http://www.eksisozluk.com...inin+erke%C4%9Fe+maliyeti

(bkz: ekşi sözlük ten başlık araklamak)
en dip maliyet hesabı ile 1000 TL orta karar bir hesapla 2500 TL ve üst segment aile evlatları için ise sınırsız pahalılıkta bir harcama maliyeti mevcut olan durumdur.
erkek adam bu işlerin muhasebesini tutmayacağından kendi içinde çelişik maliyet analizi.
hayatı sadece maddiyattan ibaret gören erkeğin yaptığı hesaptır.
Yapılan harcamaların fişleri atılmazsa kolayca hesaplanıp geri ödeme talep edilebilir.
hayatını parayla ölçen insanlar parayla da satılabilirler .
maliyet hesabı yapıyorsa ancak orospularla birlikte olabilecek nitelikte bir erkektir.
eğer ilişkinin manevi boyutunda beklentilerinizi (sizin beklentiniz neyse artık) bir karşılama söz konusu ise, işin maliyet boyutunu kimse düşünmez. ilişkinin adı her ne olursa olsun. ama manevi boyutta sıkıntı varsa adama harcadığı 20 tl bile zul gelebilir. iyi okuyun ey hatun milleti!*
görsel
ekşi'nin umut sarıkaya'dan başlık araklaması.
(bkz: sevgiliden ayrılmanın olumlu yönleri)
maddi olarak maliyeti değil bir yıl ,sonsuza dek sürse bile bence hiçdir ama manevi maliyeti onu hesaplayacak bir matematiksel hesap veya hesapmakinası varsa onuda bilemem...
hiç ilişkim olmadı la çok masfar gider mi?
şayet ilişki son bulmuş ise tamamiyle hüsrandır. ilişki devam etmekte ise geleceğe yönelik harcamalardır.
(bkz: ileri ki maçlara bakacaz)
önemli olan alternatif maliyettir. kaba taslak hesaplanacak olursa:

-kızların aptal takıntıları için harcayacağınız vakit, oldukça büyük bir zarardır.birçok işten alıkoyar sizi...

-kızların erkeği kıskandırmak adına yaptığı tüm seviyesizlikler, erkeğin zihnini bulanıklaştıracağından ötürü, diğer işlerine sarf etmesi gereken dikkati veremeyecektir ve yaşadığı ruhsal işkence, başka yerlerden birgün patlak verecektir. olan yine kadın görünümlü şeytanlara olacaktır. ve elbet o gün gelecektir.

-flört döneminin seviyesizlikleri,ilerde kurulacak ailelerin ahlaki yapısına fatura edilecektir. erkek de dejenere; kadın da dejenere.. evlat, piç misali...

-flört dönemi, insan ömrünün en verimli çağına denk geldiği için, atıl kapasite olarak yaşayan bireyler, sittin sene düzelemeyecek bir yaşam kurarlar, faturası tüm topluma kesilir.

-flört, erkeği yontar, kadındaki arsız damarın zincirlerini koparır...

daha da saysam flört edenlere iyice bir saydıracağım ya.. kafayı çevir.. (bkz: ve çek git haymat).. fazlaca da konuşma... boşver.
Kız arkadaşınızla hemen hemen her gün görüşüyor ve ucuz yerlerede oturmuyorsanız..size en azından günlük maliyeti 50tldir..Yani genel harcamalar aylık 1500liradır..Ve 4tane önemli nokta vardır yıl dönümü,sevgililer günü,doğum günü,yılbaşı.Bu günlerde aldığınız hediyeler ilkinde 50tl'lik bişeyse 2.sinde 3.sünde artmaya başlar katlanır katlanır gider...Yani sevgililer gününde kız arkadaşınıza peluş oyuncak alamiycak kıvama gelirsiniz.yılın 9ayı görüştüğünüz zaman sadece buluşmak için 13binbeşyüz lira harcarsınız 1sene içindede aldığınız 4önemli gün hediyeside size 50 100 200 300 olarak katlandığını düşünürsek aşağı yukarı senelik 14bin lira yapıyor(tabi bu benim ilişki durumumla ilgili bişey hepinizde olmayabilir)
Gelelim hayallere;
Eğer kız arkadaşım olmasaydı
Üniversitemde bedava okuyabilirdim...
2sene para biriktirsem birazda babamı zorlasam sıfır bir araba alabilirdim.
kendime imac,macbook air,ipad ve iphone alıp artistik yapabilirdim.
100liradan 140tane hayat kadını ile olabilirdim..yani 2 günde bir kadın(vay be)

gelmek istediğim nokta şu en güzeli görücü usülü...