bugün

1 mayısta cereyan eden olaydır. okmeydanın'da toplanan kalabalık ortasında kalan polis memuruna yapılan tekme tokat saldırıdır. göstericiler polis memurunu linç etmek istemişlerdir. çevrede bulunan sağduyulu vatandaşlar sayesinde polis memuru linç edilmekten kurtulmuştur.
Polisleri haklı çıkaran durumdur.
linç teriminin türk polisi tarafından yeniden tanımlandığı ve farklı bir level'e taşındığı günümüzde çekilmiş bu videoda kimse kimseyi linç etmeye çalışmamaktadır. O kadar dayağı her insan oğlu yer, abartılacak birşey yoktur. Siz gelin bir de benim tinercilerden yediğim dayağı dinleyin hem.
eylemcilerin yaptığı şerefsizliktir. hiçbir insan sırf orospu çocuğu diye dövülmemelidir.
Linç edilene orospu çocuğu diyen yaratıkları görmemizi sağlayan göstericiler.
Linç edilene orospu çocuğu diyenin kerhane sakininden farkı yoktur.

Polisi linç etmek isteyen göstericilere gelince etek giyip kerhanenin yolunu tutmalılardır.
orospu çocuğu eylemcilerin varlığını gösteren linç girişimidir. ulan amına koduğumun götvereni işçi bayramı lan 1 mayıs. lan yarak kafalı sen işçi misin? ne boksun lan ne işin var orada? siktir git sınavına çalış koduğumun ergeni. orası bayram yeri olmalı iken bayram kutlamaları yapılması gerekirken senin gibi orospu analılar yüzünden bu tür haberler izliyoruz. polis ananı sikince ağlama olmaz mı?
Olayın nasıl olduğu . Adam gibi adam olan göstericiler ssk acile sığınmış polis tarafından dışarı çıkmaya ikna edilmeye çalışılmaktadır. Acile sığınan göstericiler polise geri gidin biz çıkacağız deyince polis geri çekilir. tam o sırada yoldan başka bir gösterici grup gelir polise taş atmaya başlar . az önce polisi geri gidin diye yalvaran adam gibi adamlar bunu fırsat bilip arkadan taş ve bilye atmaya başlarlar. polis arada kalır kaçan kaçar arada kalan linç edilmeye çalışılır . bazı aklı başında göstericilerce kurtarılır. ( kurtarmayı yapan kişiler dışındaki tüm göstericiler için kullanmış olduğum adam gibi adamlar yerine kancık kelimesi kullanılabilir. ayrıca kara tatarlar soyundan olabilirler.)
Amına koyduğumun evlatlarının, gezi sırasında yaptıklarını unuttuk mu ? Polisleri savunan bebelerin kaçı oradaydı lan ? Sonra terorisleri savunuyor oluyoruz. Polisin yaklaşımından haberin var mı senin kardeşim ?
(bkz: 1 mayıs ta halkı linç etmek isteyen polisler) Yapılanları tasvip etmiyorum. Ama polisinde halka yaptıkları unutulmamalıdır.
polisin bu yaptığından sonra:

http://www.haberartibir.c...-polis-teroru-h13447.html

yorum yapılması gereken linçdir.
sen amına koduğumun çocuğu bankaları yıkıp talan etmeseydin belediyenin otobüsünü yakmasaydın bu polis sana gaz mı sıkacaktı su mu sıkacaktı? sen insan oldun da onlar mı sana zarar verdi? onunla senin aranda ne fark var he? sen orada orospu çocukluğu yapmaya gelen 15-20 şerefsizin gazına gelip yıkmaya çalışırsan o da görevini yapar. ancak sen o piç kurularını içine almayıp sindirseydin hiçbir şey olmayacaktı? toplumsal olaylarda kişiler gözetilmez. kurunun yanında yaşta yanar. ağlamak yok.
Bazı orospu çocuklarının eylemin şiddette nasıl dönüştüğünü, masum bir vaziyette eylem amaçlı oturan göstericilerin birden tomalar tarafından saldırıya uğradığını bilmediğini görmediğini duymadığını göstermiştir. Ne de olsa siz üç maymunu oynayamayı iyi bilirsiniz.
"çevrede bulunan sağduyulu vatandaşlar"mış!.. polisi kurtaranların yine o beğenmediğiniz göstericiler olduğunu pek iyi biliyorsunuz ama yalancılık dimağınıza sinmiş, yalan söylemeden duramıyorsunuz.
Türkiyedeki 80 yillik siddetin özünü çürük beyinlerinde barindiran anarşistlerdir.
bende futbol izlemek amacı ile gidiyorum maçlara. adam gibi maçımı izleyip çıkıyorum stadyumdan. tam o an bir tane orospu çocuğu rakip takımı taşıyan otobüse taş atıyor onun gazı ile birkaç kişi daha başlıyor taşkınlık yapmaya. biz insan gibi seyredenler onları 15 saniyede sindirebilecek gücü haizken bunu yapmıyor ve olayları izliyoruz. o an polis gelip olayı yatıştırmaya çalışıyor. buna karşı çıkan holiganlar daha da sertleşiyor. polis haliyle müdahale ediyor olaya mecburi bir şekilde sert bir biçimde. noluyor peki? benim sırtımda cop izleri. kaçmaya kalkışırken arada kalıyorum. ben bir şey yapmadım desem de nafile. polis beni bir köşeye ayırmıyor. sen masumsun demiyor. polise kızamıyorum canım ne kadar çok yansa bile. bu hale gelmemize neden olan orospu çocuklarına kızıyorum kendime ve benim gibi masumlara kızıyorum o şerefsizleri sindirmediğimiz için. sonuca bakıyorum birçok gözaltı camları kırılmış arabalar vs. yazık yazık.
Bu durum bazılarımızın, savaşa gider gibi hazırlık yapıp gelen terörist tiplerini savunması değildir, yalnızca zamanında polisin yaptığını unutmamaktır. Ne ekersen onu biçersin demiş atalarımız.Gezi olaylarında zarar görmüş herhangi bir yakını olmayan arkadaşların anlayabileceği bir durum değildir ayrıca. Son olarak keşke polis kendisine saygı duyulmayı gerektirecek davranışlar sergileseydi de bu kutuplaşmalar olmasaydı vesselam.
karsilikli catismada ele gecirilen polisin linc olayidir. linc eden gruba dahil kisiler tarafindan kurtarilmistir cevreden gecen sagduyulu vatandas falan yoktur amk yandaslari sizi uydurmayin.kurtaranlarin insani yonleri ortaya cikmis falan da degildir baslarina is almak istemeyen sogukkanli eylemcilerdir. bu siddet yanlisi arkadaslar sola zarar verdiginin farkinda degildir. solun sokakta olup meydani bunlara birakmamasi gerekir. kadikoye giden sendikalari ve isci partisini tebrik ediyorum. karsinda siyasetin kitabini yazmis bi adam var uzun vadeli plan yapmadan, solun imajini temizlemeden taksime falan cikamazsin devlet ve yandaslariyla fiili savasa girmek ne demek bandanalim. sonucta ortada gorunurde mesru bir iktidar var.
anayasal hakları engellenen insanların taş atması son derece normaldir. mısır'da mübarek devrilirken, sisi'ye karşı gösteriler yapılırken halk farklı mı davrandı? sizi gidi iki yüzlüler sizi...
Hakkını taşla sopayla molotofla arayan amcıkağızlılar çıkmış ortaya.
Molotof atana gül atsın istiyor polisten.
Beynini siktiğim sahte okeyi.
malum şerefsizler önce mısır'daki pek beğendikleri gösterileri bir izah etsinler? orada taş atılmadı mı? neden alkış tutuyordunuz o zaman?
1 mayısı adam gibi kutlamayanların yaptığı eylemdir. amaç farklıdır hedef farklıdır. işçi bayramı değildir amaç.
polisin görevinin kanunu uygulamak olduğunu bilmeyen embesiller tarafından terörist ilan edilen göstericilerdir.
Kafayi yemissiniz amk. Adamlara ne emir geliyosa onu yapiyolar gotunuz yiyosa yetkililere yapin yapicaginizi, iki tane gariban emir kulunu bulmussunuz gucunuz onlara yetiyo, tek basina bi adamin hayatini sondurunce amaclariniza ulasmis mi olcaksiniz, adam mi olcaksiniz.
bir takım gerizekalıların polisin en azından kurtulduğunu ve o polisi oradaki diğer "göstericiler"in kurtardığını es geçtiği olay. bir de polisin linç ettiklerine bakın, hangi polis bir "gösterici"yi kurtarmaya çalıştı? ortada bir savaş hali varken bunlar normal. kimse götünden bahane üretmesin. 2010'da böyle bir olayın yaşanmadığını hepimiz biliyoruz.
dövenler belki şerefsizdir. ama günümüzde akp nin polisi daha çok orospu çocuğudur. acımam. gezide onbinlercesini yaralayan yüzlercesinin gözünü çıkaran. ona yakınını öldüren ben değildim. türk bayraklarıyla eylem yapanları pkk ya tepki koyanları açılım zeval görmesin diye türkiyenin heryerinde coplarla dövende ben değildim.
güncel Önemli Başlıklar