bugün

ne salak bir başlık lan. hayatta akla gelmez. zibilyon zözlük açılsa bir tanesinde böyle başlık açılmaz. az önce bir entrye rastladım.

ulan dedim yok atık bu entry nasıl benim gibi adama refere edilir . özel mesaj kutumu kapadım. ekşiden kalma bi özellik, evet ekşi yazarıyım da ben. *

neyse uzun uzun kıçını anlatmıs adam, demişki soyunma kabininde iki tarafı açık bir platformda mayo mu değişirken * siğer kapıyı kapamadım diye herkes gördü ve gelişmiş bütün muhabbet. okudum okudum okudum okudum ulan sordum sonra " neden bu adam bu entryi yazmış"?

tabi ki birileri bize sebepsiz versin diye entry kasmıyoruz!!!! ahah a

fakat neden girmiş bu entryi?
kay mı lan bu adam?

neyse düşünüyorum düşünüyorum ve soruyorum. bu entryi yazdım diye benden etkilenip benle yatacak bir tip var mıdır?

yok bve abi vardır heralde. bazı enytryler etkiler adamı, belli mi olur? değişik bir hava yaratır, gizemden dolayı tav olur hatun milleti, hoş biz erkeklere kalsaaaa ohoo oooohh selpak: sümkürdüğümğz kağıt peçete. entrysi için bile yatarız ama olay farklı. neyse anlayan anladı. zaten bu başlığa da en az 10 sene sonra 2. entry girilir.

hee duygu sömürüsü yaptım yavşaaam. * tealaamm:":D"
bir entrye bakmadan yatan değildir.