bugün

sevdiği entry'ler

tengir budun un sözlüğü iyice boşlaması

Yasak elma izlemeyi bırakmış.
Alpaslan dizisini izliyormuş.
Come on baby
Lets go party dedim.
Zafer partisi tek başına iktidar panpa dedi.

sözlükte en çok güldüğünüz yazar

Şüphesiz ki jaws filmindeki sikko primsestir.

jaws filmindeki sikko balik

Kafakoparanus titoşu hacca götürdü de titoş mu şeytan taşlamadı? Şüphesiz titoşun günaha bulaşmasının bir sebebi de sensin dede.

Sözlük 11 sene önceki gibi olsa ciddi ve dolu dolu yazardı. Şimdiyse şamata yapıp geçiyor. Suçlanamaz.

bir arsa almak bu kadar zor olmamalı

ama ecevit döneminde hebele hübeleydi diye gelir şimdi maaşlı eleman.
ulan o ecevit döneminde iki tane okumamış işçi olan anam babam kendilerine ev alıp altlarına araba çektiler. şimdi alabiliyor mu asgari ücretli ev araba?

ulunun en iyi üç yazarı

iyesta kankan görmesin Titanik abiyi listeye koyduğunu sonra çok darılır sana aafaffafafafa. Malum iyesta’nın içinden geçmişti Titanik abi de o bakımından söyledim. *

zafertroll ve aktrollerin ortak özelliği

Biri Türk olmayan ölsün kafasında, diğeri de müslüman olmayan ölsün kafasında. Yani al birini vur ötekine, hiçbir farkları yok. Ha dikkat edin direkt sizleri vatan haini, Kürtçü olarak görürler onlara muhalif olduğunuz zaman.

Ha bizim şeyimizde mi? Elbette hayır. *

Erdo’yu ve partisini sevmeyen insan erdo’nun gitmesi için güçlü muhalif partilere oy verir, oyları bölmek için uğraşmaz. Konu kilit.

Mi box kullanıp kaçak yayın izleyen yazar.

metal tabakta kuru fasulye yemek

Askerde zevkle yapılandır.

Plak da 10 liraya satılıyorsa fakirlik diz boyudur.

özellikle pikapta pişirileni makbul olan fasülyedir. sücüllü yöresine ait. coğrafi işaretli.

Kaşığın o metale temas etme sesini duydum az önce. Sesi olan fotoğraflardır.

uludağ sözlük mikser yazarlar birliği

Jaws filmindeki sikko balik yazmaya gelmiştim ki o zaten kendini biliyor.

turkmen begi

Selamlar sevgili amcalarım, abilerim, değerli büyüklerim. Bugün sözlüğe Mayıs ayından sonra ilk defa girdim ve dualarınızla beni bahtiyar ettiniz Allah hepinizden razı olsun.

Edit: sevgili babam seni herşeyden çok seviyorum iyiki varsın yanımdasın Yüce Rabbim seni yanımdan eksik etmesin

kafakoparanus un tavada pizza yapması

dede senin de işin gücün kaşarlarla ha. ne bu kaşar merakı?

bu arada fransız bir arkadaşım vardı, kaşarı tekerlek halinde ağaç gölgesinde serinletir yemeğe öyle katardı. inanılmaz lezzetli oluyormuş öyle.

kafakoparanus un instagram hikaye paylaşımları

son paylaşımı şöyledir.

görsel

sözlük hanımlarının bugünkü kıyafetleri

(img:#2238589)

Bugünkü olmasa da dünküdür, çünkü bugün henüz evdeyiz efenim. *

vajiş

Islak terlikle yürüme sesi.