entry'ler (10)

sekste en önemli şey

her darbede santim santim yürümeyen, gıcırdamayan sağlam bir yataktır.

şeriat bu ülkeye gelecek

otobüs kuyruğuna kaynak yapıp, besmele çekerek otobüse adım atanların, sağlıklı bireylerin sinirini kaşıma cümlesi. en basit konudan girdim, açsan neler çıkar. şimdi, şeriat gelince bu kul hakkı yiyen adam değişecek mi? şeriat yok diye meşru mu kul hakkı yemek? şeriat allah’ın dediğiyse kul hakkını islam’ın olmadığı yerlerde de yememen gerekmez mi? bugüne kadar hakkımı yiyen bir laik, ateist, gavur görmedim ayrıca.

10 aralık 2017 pantene altın kelebek ödülleri

cem davran'ın neden hande ataizi'ni tuvalet penceresiyle gömdüğünü anlayamadığım ödül töreni.

haluk levent de bu kıza -tilki- destek vermiş ya, ne diyeceğimi şaşırdım.

edit olarak da şunu ekleyerek sormak istiyorum ki cem davran'a eşlik edecek hanım kişi neye göre seçilmiştir? yoksa erkek sunucumuzun müstakbel gelinine torpil mi geçilmiştir?

bilgisayar oyunu oynayan koca adamlar

küçük adamlar oyun oynamayıp uzaya mekik mi çıkarmış diye düşündürtmüş adamlardır.

pasif sözlük erkeği var mı

telefonlardaki gey uygulamalarının yetmediğini gözler önüne seren soru.

almancıların hepsi türkiye ye dönerse olacaklar

öyle bir şey olmaz ama eğer olursa saç, baş, kaş, sakal şekilleri kesin değişir almancı etkilişiminden dolayı. ayrıca okullarda almanca bölümleri yoğunluk yaşar, yazları değil her an etrafta D plakalı arabalar dolaşır. yok yok aslında çok derin daha konularda değişiklik olur işti güçtü, sosyaldi falan filan.

çay karıştırma sesiyle uyanmak

gece geç yatıldığından kahvaltıyı kaçırma korkusuyla duyulan ve sersem bir halde acelece yataktan kalkmaya neden olan ses.kahvaltı kaçarsa kendin kurar kendin kaldırırsın,bu eziyet bazen uykuya ağır basar bazende uyku eziyete...duyunca irkilirim...

haşlanmış patatesi bütün olarak yemek

hala yaptırırım salata için değil sırf öyle yemek için...
doğrudur el yakar top gibi eliniz yanmasın diye sağ elden sol ele ondan tekrar sağa...
tuzu döküpte ısırınca değdiğini anlarsın...

kar yağarken güneşi gören insan

sevindirik olur o insan dahada kar yağacak diye (ben görsem sevinirim)
tabi herkes için aynı şeyi ifade etmeyebilir
öğrenci tatil diye sevinir ama diğer yandan işçi ağabeyimiz bir yakadan diğerine nasıl geçerim de evime giderim diye sıkılır..

penis kelimesinde kibarlık aramak

illa latince kökenli kelimeleri kullanma hayranlığıdır diye düşünsekte eğer penis kelimesi olmasaydı tıpta,konuşma ortamında hangi kelimeyle bu organı isimlendirirdik acaba gibisinden düşündüren kelime.