bugün

Kendilerini hala çocuk zanneden acayip tipler.

Lan sizin için zaman geriye mi gidiyor ne ? Bakıyorsun koca adam utanmadan elinde bir telefon ve açmış oynuyor. Yada internet kafelerinde çoklu oturum açmışlar birbirlerine bakarak oyun oynuyorlar.

Bu adamların bu kafaya gelmeleri için kaç bira içtiklerini merak ediyorum.

Lan bi kendine gel. Kalk yararlı şeyler yap. Mesela gel şu sözlüğe benim gibi adam akıllı yazılar yaz ve millete bir faydan olsun.

Çok cahilce iş yapan adamlardır.
sizi ilgilendirmez efendim. insanlar zevk aldıkları şeyleri yaparlar, kimisi bilgisayar başında oyun oynamaktan zevk alır, kimisi kitap okumaktan, kimisi müzik dinlemekten. yargıladığın şeye bak arkadaş. sanane yani.
bf1de bı türk ekıbı kuralım dıyoruz gelmıyonuz bebeler. ps4 efedım.
adam gibi adamlardır.
(bkz: diğerlerinin ne düşündüğünü çok fazla önemsemek)
bilgisayar oyunu oynamanın yaşı yoktur. bu isyanı genelde, kocası yada sevgilisi kendisiyle ilgilenmeyen ökaryot hücreli ilgi manyağı mal karılardan duyarsınız. azcık kadın gibi kadın olda ilgi çek o zaman safinaz.

bunun dışında bu oyun oynama muhabbetine karşı çıkanlara ben bi yakıştırma bulamıyor, yorumu sizlere bırakıyorum.
(bkz: witcher 3) der susarım.
Elalemin karısına kızına yaşamaktansa oyun oynamayi tercih ederler. Adamdirlar.
Kendilerini muhtemelen çocuk sanan adamlar. Ulan utanın be.

Bunun yerine iki rekat namaz kılın da alnınız secde görsün mübarekler.
(bkz: babamın gereksiz evladı)
Benim peder oynar hiç de bile o kadarda değildir gayet normaldir.
valla bilgisayarım kaldırsa bende onlıne oyun dünyasına girerim...

eskiden okuldan sonra cs idi şimdi...

mesai den sonra cs...
(bkz: tabi lan manyak mısın).

görsel
görsel
görsel

bende abartmışım aq.. şimdi farkettim.
Bilgisayar oyununun yaşı mı olur yahu. O kadar çözünürlüğü, görüntü kalitesini, profesyonel senaryolarını sadece küçük bebişler oynasın diye mi yapıyolar. Oynamazsak israf olmaz mı günah olmaz mı.
Yıllar önce, yani ben daha -sizin tabirinizle- oyun oynama çağımdayken, fm falan yoktu. Şimdiki grafikler, futbolcularla konuşmalar falan da yoktu... maçlar hızlıca altta ingilizce akıp gidiyordu. Hoş türkçe olsa da o kadar hızlıydı ki anlayamazdın ne olup bittiğini...

Ee sonra yıllar geçti, iş güç hayat kavgası derken yaş oldu "koca adam", teknoloji gelişti, grafikler aldı yürüdü, bizim çektiğimiz ceremeler, kaymağını yeni yetmeler yemeye başladı.

Yürek dayanır mı lan buna?! Heralde zamanında hayalini kurduğumuz şeyleri yaşayarak oynayacağız! Devre arasına 3-0 mağlup girdiğimizde hazırladığımız lafları şimdi edebiliyoruz mesela, niye oynamayalım?! En çok koca adamların hakkıdır oyun oynamak! Çünkü siz daha kundakta bebeyken şimdinin koca adamları bugünlerin grafiklerinin hayallerini kuruyordu!
Zeka sorunu olan kişilerdir. Evet.
Harbiden mallardır. Evet.
bilgisayar oyunları niye küçüklerle bağdaştırılırki?
Zeka seviyeleri yerle bir olan adamlardır. Evet.
Aynı zamanda evi barkı olan ve am sikebilen adamlardır.
yaş 30, gamerlık macerasına Commodore 64 ile başlayan, 10k lık sisteme sahip mutlu adamdır.

edit: yaş 34 oldu, sistem bu dolar kuru ile 16k dan fazla eder.
Eşek kadar olduğu halde, çocuk gibi eline maosu veya her ne boksa o nu alıp oynayan adamlardır. Adam demek pek doğru değil. Lafın gelişi diyorum.

Hakikaten bunların akılları yok. Adama bir gülme geliyor önce bunları görünce. Sonrada iyi bir dayak atmak istiyorum hepsine. Müptesil bunlar Müptesil. Evet.
Ben oynuyorum . Oyun bağımlısı bile olabilirim.

görsel
Pesde mi atmayalim iki tek. Ortam olunca doluşuyorsunuz ama.
Oynasınlar bence.
Insanlar kendilerini deşarj etmedikçe etraflarındaki insanları kırıyorlar, kendileri de stres kaynaklı sürekli huzursuz oluyorlar.

Üstelik bilgisayar oyunu çok kolay, ulaşılabilir, sigaradan daha zararsız.

Ben destekliyorum oynasınlar.