bugün

entry'ler (9)

babalar gününde babaya rus hediye etmek

babamın aran-mızda kalsını, benim şantaj nedenim olur. ama hayal kurmak bileii olur.

serseri olmak için yapılması gerekenler

fazla zrlanmaya gerek yok kelimelerin başına olmadık şiveler getirip önüne gelen hatunu kes ve tüm erkekleri dövebilcekmiş kapasiteye sahip oldugunu düşün. heee bide yaşlılara karşı olmadık dalga geçmeli unutmayalım. kısacası insanın ruhunda olan bişey...

gözlerin görmediği halde sana iş vermişiz daha ne

insanların hadlerini unutup umarsızca böyle sefilce sözler söylemesi normal. adam sonuçta normal eli ayagı tutuyo demi?

otelde gerginlik yaşama nedenleri

fuhuş operasyonunda hani burası düzgün, seviyeli, aile oteliydi. komserim valla kandırıldım. alsana bi gerginlik.

erkeklerin birbirlerine hitap şekilleri

lan adi heriff.
vaay bilaaderim.
yawru.
kanka.
kardeşim.
ipne heriff.
yawşak heriff.
hafız.
haci.
oooo bizim oğlan.

iğrenç esprilere gülmek zorunda kalanlar

evet o an ortamdaki hatunla yakınlık kurmakiçin, kızın kankasının bak bi adam çekmişş karısıda hallandalı yat değil yani espirisine. sırf yavşaklık olsun diye usta bi oyunculukla yarılarak güldü ve kendimden iğrendimm... yapcak bişi yok zafere giden yol...

bir maçta yaşanabilecek en dumur olaylar

sen kaç hatırlamıyorum kayseri-manisa maçı babam maçta görevli maça gittik. ben sayısı az olan manisa taraftarı içinde tezahurat yaparken telefon çaldı, açtım
babam:ya sus maçı seyret yada jopu ye emniyete git....
böle skin bi maç izledim..

uludağ sözlük birinci gazoz ligi

futbolun temel kaynaşma organizasyonu oldugu toplumumuzda bu tarz güzel etkinliklerde bulunulması sevindirici. iyi bir taraftar olarak gerçek yaşamdaki talihsiz ve tatsız olayların burda olmaması dileğiyle en güzel lig uludağ gazoz ligi en büyük taraftar gazoz taraftarı....

zevk alınan ufak sapıklıklar

arkadaşının söylediği yalan üstüne şantaj yapmak...