• Efsane komplo teorileriyle görülmüş durum. Neler yazıyorlar neler. Lan bunları okuya okuya insan garip oluyor inanası geliyor bir süre sonra. O yüzden gaza geldik bu seçimde ama gerçekleri göremedik. Yine kabul etmeyip Garip garip şeyler diyorlar.
  2 0 ...
 • Aynen katıldığım durumdur. Neyzen Tevfik az bile söylemiş. Anlamıyorum ya. Biz adamlara tarlan, şekerin, eğitim, fabrikaların diyoruz onlar hâlâ devam. Bu arada Ömer Hayyam'a da selam olsun. Bundan sonra yok efenim benzin, mazot, şeker, sınav, eğitim sistemi, soğan, patatesle gelmeyin. Biz zengin ülkeyiz ya artık her şeyi taneyle, dilimle alacağız. Artık bundan sonra lale bahçelerinde koşup, Kağıthane, Sadabat taraflarında sandala binip kahvehanelere takılacağız. Bundan sonra eğlence başlasın.
  6 1 ...
 • Hocam, meslektaşım, abim!

  60 günlük bu süre boyunca 30 yıllık ömrümde hiç olmadığı kadar bana/bize umut aşıladın. Başka konuların da konuşulabileceğini gösterdin. Bırak bunları gerçekleştirmeyi, meydanlarda bunları duymak bile ruhuma, aklıma iyi geldi.

  Ben her şeyden çok senin adil olacağına, Ötekileştirmeyeceğine inanmıştım. Olmadı canın/canımız sağ olsun. Neticede hepimiz aynı gemideyiz. Biz seninle gemiyi batmaktan kurtarma hayalleri kurduk. Şimdi batarsak hep birlikte batacağız.

  Yalnız...

  Bu 60 günlük rüya bir vatsap mesajıyla mı sonlanmalıydı? Çık ekrana. Yine kaybettik de ama gözlerimizin içine bakarak de. Biz onu da alkışlarız.
  14 4 ...
 • Niye hüzün çöksün ki? Asıl siz düşünün kara kara bizce. 290 vekiliniz var MHP'nin onay vermediği hiç bir yasayı çıkaramazsınız. Yani 5 yıl başka bir partinin insafına terkedilmiş durumdasınız. Dikkat edin de aranız açılmasın. Biz mücadeleye devam ederiz hiç sıkıntı yok.
  8 1 ...
 • 24 Haziran seçimlerinde kesinliğe kavuşmuştur. Birkaç ay sonra haberlerde ucuza çalışan suriyelilerden ötürü yakınan işsizim diye zırlayanların ve karıma kızıma yan gözle baktı, taciz etti tecavüz etti diye zırlayanları duyarız. E türkiye artık üreten türkiye değil ithalatçı türkiye oldu. Öyle bir hale geldik ki kendi milli sapıklarımızı bile üretemez hale geldik ithal sapık getiriyoruz arap ülkelerinden.
  14 3 ...
 • türkiye genelinde açıklanan seçim sonuçlarında yaşanan rezalet.
  2 saatte yüzde 95'i açılan sandıkların, son 1 saatte ne hikmetse kalan yüzde 5'i açılamadı.

  ve an itibariyle erdoğan "hedefimize ulaşamasak da..." diye konuştu.

  seçimler 2. turda arkadaşlar. hayırlı olsun.
  (bkz: anadolu ajansına inanıp kutlama yapmak/#39715716)
  24 12 ...
 • anadolu ajansı'nın yaptığı manüplasyona inanan akp'lilerin an itibariyle yaptıklarıdır.

  18.45'ten beri 3 ayrı kanalda (fox tv, a haber, ntv) dakika dakika seçim sonuçlarını takip ediyorum.

  saat 18.45'te ilk sonuçlar açıklandığında milletvekili oy sayım oranı yüzde 5, cumhurbaşkanlığı oy sayım oranı yüzde 20 idi.

  şu an saat 22.20 itibariyle milletvekilliği oy sayım oranı yüzde 93, cumhurbaşkanlığı oy sayım oranı yüzde 94.

  normalde cumhurbaşkanlığı oy sayımı çoktan bitmiş olması lazımdı.
  takriben 1 saat önce.

  ama hala anadolu ajansı verilerine göre cumhurbaşkanlığı oy sayımı sürüyor.
  buna kim inanır?

  aklı olan inanmaz.
  seçimler 2. tura kaldı arkadaşlar. 8 temmuz'a hazır olsun herkes.

  tekrar ediyorum, son gülen iyi güler.
  (bkz: millet ittifakı sözlüğü terk etmeyin)
  20 5 ...
 • Bizim kapıcı da çok seviniyor bu sonuçlara. kapıcı. Her pazar dönüşü 5 kişilik ailesine doğru düzgün erzak alamayan, borçtan sürekli icralık olan kapıcı. Ama şuan sevinçten çıldırıyor.

  Öyle işte.
  22 1 ...
 • millet ittifakı'na mensup yazar arkadaşlara çağrımdır.

  moralinizi bozup sözlüğü terk etmeyin. gece daha uzun, bırakın aktroller sevinsin, siz ekran görüntüsü alın, son gülen biz olacağız.

  bu iş tamam.
  (bkz: rte nin yüzde 59 ile geceye başlaması)

  her birinizin emeklerine sağlık,
  sabredin çocuklar, iyiler kazanacak.
  41 22 ...
 • yüce rabbim inşallah %9,8 de kalırlar da bütün pkk sempatizanları kalp krizi geçirir. amin.

  t: bu gece sonucunda olacak olandır.
  31 5 ...