Advertisement
  • günümüz için cıvık olmayanına çok az rastladığım durumdur. belki sevgilim yok diye, kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş hesabına döndürebilirsiniz ama böyle düşünüyorum. sevgilim olduğunda o cıvıklar arasına bende katılacağım belki. ya da cıvıklık değil de, sevgi gösterisinin kendi içinde cilvesi de denebilir. cilve iki kişi arasında olur, ve ilişkiye renk katar biliyorum ama cıvıklık olan abartıya kaçandır, samimiyetsiz gösterimdir. sosyal medya destekli sevgililik olayında da bu samimiyetsizliği görüyorum sanki. bilmiyorum belki de ben yanlış düşünüyorumdur.
    7 1 ...
  • mevlüt çavuşoğlu yeğenine yüksek lisans kıyağı

Adı: Şeyma Çavuşoğlu

illiyet: bakan mevlüt Çavuşoğlu' nun yeğeni

Konu: yeterli puanı almamasına ve girilen sınavda 48 kişilik listede sondan ikinci olmasına rağmen 5 kişilik asil listeye rektör torpili ile ilave edilmesi.

Yer: Alanya/Antalya

Üniversite: Alanya Alaattin Keykubat üniversitesi sosyal bilimler enstitüsü

Bölüm: eğitim yönetimi tezli yüksek lisans
    _______

Burada rektörün yerinde olup, üniversitenin sıfırdan kurulması için çaba sarf eden mevlüt Çavuşoğlu' nun yeğenine,

sınavlarda 48 kişilik listede sondan ikinci olmasına rağmen listeye almayan bir rektör olabilir mi.?

Adamı eleştirmişler.!

Sen Almanya' mısın.?

Rektörün ve üniversitenin ayrılan devlet kaynaklarının,

Yani var oluşlarının sebebi kim.?

Bakan mevlüt Çavuşoğlu..

_________

Bence hiç tez-Mez istemeden yüksek lisansı verin.

Yanında doktora promosyonu da hediye olsun.!

Sonra veririz bakanlıkta bir genel müdürlük.

Rumuz:

"Atı olan koşar gider, olmayan damdan düşer"

( Bir menzil atasözü )
    15 2 ...
  • Göz altına alınırken kediciklerin halinin aynı blair cadısına dönmesi durumudur. Herif resmen fantazi yapacak diye kızları boyaya boyaya maymuna çevirmiş. Nasıl bir hasta bu adam lan. Garip.
    5 1 ...
  • (bkz: #40942140) arkadaşa sorun bakalım, yaptığı madem suç değil, neden başlığın ilk entrysini silmiş?

yaptığın şey bal gibi suçtur.

"mustafa kemal islam düşmanıdır" demek suçtur.
    mustafa kemal'in ne gibi bir islam düşmanlığı olmuş, islama nasıl düşmanlık etmiş?
    sen şu ülkede özgürce ezan dinliyorsan, namaz kılabiliyor, ibadetini yapabiliyorsan bu mustafa kemal ve silah arkadaşlarının sayesindedir.

böyle bir adamı "islam düşmanlığı" ile yaftalamak provokasyon suçu'dur, bunun karşılığı da "kamu barışına karşı suçlar" dır.

tck madde 216: halkı kin ve düşmanlığa tahrik suçundan yargılanman için elimden geleni yapacağım. söz veriyorum...

Öyle nick arkasına gizlenip istediğinizi yapamazsınız.
    Siz kısa pantolla gezerken biz adliye koridorlarında dolaşıyorduk.
    14 6 ...
  • (bkz: kavakçı ailesi/#40910151)

devletin her kademesine çöreklenmiş ve şu an tayyip erdoğan'ı kandırmakla meşgul olan yeşil kuşak projesi ürünü kavakçı ailesinden merve kavakçı'nın, henüz 15 temmuz şehitlerinin kanları yerdeyken kaleme aldığı ve fetöcü nazlı ılıcak köpeğine sahip çıkıp koruduğu yazıdır.
    merve kavakçı nın sahte peygamberi övmesi

yazı 15 temmuz'dan sadece 17 gün sonra yazılmış ve yeni akit'te yayınlanmıştır.

merve kavakçı'nın babası cia'nın teksas imamı olan yusuf ziya kavakçı da yine yeni akit gazetesinde nisan 2017'de fethullah gülen piçine türkiye'ye dön çağrısı yapmış, onun affedilmesi için çalışmalara başlamıştı.
    (bkz: feto yu türkiye ye davet eden akit yazarı/#39278673)

türkiye'nin başına musallat olmuş yeşil kuşak projesi'nin ürünü olan bu ailenin tek bir bireyinin bile bu ülkede nefes alması şehitlerimizin kemiklerini sızlatır.
    ama gel de bunu siyasal islamcılara anlat...
    10 1 ...
  • padişah 2. abdülhamid'dir.

bakın bunu payitahtçılar bilmez, kendini osmanlı sanan sözde osmanlı torunları bilmez.
    nilhan osmanoğlu ve diziye danışman olan babası da bilmez.

mustafa armağan ise hiç bilmez...

muhterem müminler, pasifikte bir adalar ülkesi vardır ki biz bugün filipinler olarak biliriz.

işte bu filipinler 3000'den fazla adadan meydana gelen bir ülkedir ve bu ülke uzun yıllar amerikan mandası, abd sömürgesi olmuştur.
    19. yüzyılın sonunda adayı ispanyollardan alan amerikalılar ispanyollardan kalan sömürgecilik anlayışını devam ettirmiş, böylece adalarda yerli halk ile abd'li işgalciler arasında uzun yıllar sürecek filipin-amerikan savaşı başlamıştır.

amerika'ya karşı bağımsızlık mücadelesi veren filipinli yerli direnişçiler içinde müslüman halk da vardı.
    vakti zamanında adalarda hüküm süren sulu sultanlığı'nın bakiyesi müslümanlar ve moro müslümanları da filipin direniş kuvvetleri ile birlikte bağımsızlık mücadelesi vermekteydi.

işte bu duruma istinaden de amerika, islam dünyasının halifesinden yardım talebinde bulundu.
    2. abdülhamid'de amerika'nın talebini geri çevirmeyerek, filipinli müslümanlara "abd'ye karşı direnmemelerini" nasihat eden bir mektup yazdı.
    abd ye karşı ayaklanan müslümanları uyaran halife

yeryüzündeki bütün müslümanların hamisi olması gereken halife, amerika ile beraber hareket etmiş, filipinlerdeki müslümanlara "akıllı olun" çağrısında bulunmuştu.

peki moro müslümanları halife'nin çağrısına uymuşlar mı?
    tabi ki uymamış, mücadeleye devam etmişler.

uzun yıllar sömürge olarak kalsalar da, ikinci dünya savaşında japon işgaline uğrasalar da mücadele azimlerini kaybetmemiş, 2. dünya savaşından sonra da hakettikleri bağımsızlıklarını kazanmışlardır...

işte bu ve buna benzer pek çok tarihi olay bize gösterir ki "ümmetçilik bir zehirdir..."

şuraya kaynak da ekleyelim;
    http://www.wikiwand.com/e...erica_and_the_Philippines
    http://www.wikiwand.com/en/Moro_Rebellion
    12 4 ...
  • yetmiş kere yazdık gine yazalım:

-- 1973'te 1.ci petrol şolu oldu.. petrol fiyatları bir gecede 4 katına çıktı.. bu sadece türkiye'de değil bütün dünyada oldu..

--1979'da ikinci petrol şoku oldu.. petrol fiyatları bir kaç ay içinde üç katına çıktı.. bu da sadece türkiye'de değil dünya çapında oldu..

70'lerle ilgili fotograflara bakarsanız başta abd ve avrupa ülkeleri olmak üzere her yerde kuyruklar görürsünüz... türkiye'ye özgü bir şey değil yani..

ama bunu sanki sadece türkiye'de olmuş ve ve sadece ecevit'in beceriksizliği yüzünden olmuş gibi sunmak için tam bir dinci orospu olmak gerekir.. ki o ecevit o yoklukta kıbrıs çıkarmasını yapmış, kıbrıs'ta soykırıma uğramak üzere olan türkleri kurtarmıştır..

bu dinci fahişeler için türkiye dar'ül harptır, her türlü yalan ve hile mübahtır.. çalınan ve zimmete geçirilen herşey de ganimettir...

yahu bu aynı yobazın aynı minval üzerine açtığı belki de kırkıncı başlık.. rastgeldiklerime cevap verdim.. her seferinde bi taşın gerisine sinip biraz bekliyor, sonra farklı kelimelerle aynı başlığı tekrar açıyor..
    16 1 ...
  • Klavye ardına gizlenerek, kahramanlık yapan kavanoz pehlivanlarına ders olacak nitelikte bir olaydır.

Ünlü olmamıza gerek yok, ağzından salyalarını akıtarak, kişilik haklarına saldıran, hadsizlik sınırlarını aşan, hakaret eden, saygısızlığı alışkanlık haline getirmiş her kendini bilmezin karşılaşacağı durumdur.

Gerek sözlük içi, gerek sözlük dışı, Milletin karısına, kızına, o..pu, kaşar, yollu...vs ağır ithamlar ve hadsizlikte bulunan her kuş beyinli saykonun bu hadiseyi dikkate alıp, kalemini edeple kullanması gerekir.

Sonra vay efendim uzlaşalım, vay efendim özür dilerim, yapma etme, kuzenim yazmış gibi zamazingolarla iki paralık olmayın!
    Herkes haddini bilecek!
    Nokta!
    12 3 ...
  • " her kişi ve her konuda bir fikri olan nesil' in düştüğü acı durum."
    araştırmaz...
    sorgulamaz...
    anlamaz...
    iş sallamaya geldi mi... istanbul surlarını döven fatihin topu gibi...
    sosyal mecrada sallar gider...

not: 40 küsur yaşında olman, okur yazar olman sana küfür- hakaret- iftira atma hakkı vermez.
    önüne gelene terörist- vatan haini- pkk' lı- fetöcü demen,
    seni; bu tür alçaklıkları aklayan soytarıdan başka birşey yapmaz. kendine bunu yapma...
    6 0 ...
  • Yalnız olmak biraz şey bir durum... Gecenin yarısı kendimi hastaneye kaldırttığımda yanımda kimse olmadığı için biraz buruk hissettim ama aynı zamanda kimseye rahatsızlık vermediğim için de memnundum. Ya da gece ağrıdan inlerken kimse yanımda çaresizlik içinde beni izlemek ve dinlemek zorunda kalmadığı için de memnundum ama nefes bile alamazken ambulansa yol tarif etmeye çalışırken kendime biraz üzülmedim değil.
    7 0 ...