• hangi ammmmmmcık yalama arzusunda olan abazan moderatörün kararıdır merak konusu durum.

  buyrun ispatlı delilli ammmmcık yalama arzusundaki bir alagavattan çıkan bu fikrin ne denli saçma olduğunu beraber inceleyelim.

  bir entrym silindiğini gördüm biraz önce. kontrol ettim.

  buradan entryi ve özellikle " silinme sebebini " görebilirsiniz. " entry sözlük formatına aykırı "

  uludağ sözlüğün anasını sikene yetki vermek

  peki ben bu entryi neye binaen yazmışım? buyrunuz;

  uludağ sözlüğün anasını sikene yetki vermek

  özetle. siz bu aptal orospu çocuklarına ve yaptıkları orospu çocukluklarına ses çıkarmazsanız, buralar onların ahırı olur sizi de koyun gibi güderler sadece. siz olmazsanız onlar bir hiç, kimseleri yok, yapayalnızlar. bu sözlüğü de, bu ortamı da var eden sizlersiniz, bunlar kim amk? başkalarına sözlük formatı adı altında rahat rahat götlerini yayarak yaptırım uygularken kendileri sikine taşağına sözlükte takılabilen yaban sürüsü sadece. böyle salaklara ve salaklıklarına sessiz kalmayın. en fazla sikko bi hesabınızı uçururlar, ötesi yok.

  edit. detay girmeyi unutmuşum şuraya ekleyeyim.

  sözlüğün formatından bile haberi olmamış tek bildiği mahalle dedikoducusu işsiz karılar gibi başlıklarda fink atıp sağa sola laf yetiştirmekten ibaret olan bu sik kırığını hangi yalama niye yetkili yaptı da ne hakla kendi sözlüğün amını ızdırabını rahat rahat sikerken bizim entrylerimizi sildirebiliyor bunu açıklasın.

  buyrun sözlük formatında ilgili maddeler;

  uludağ sözlüğün anasını sikene yetki vermek

  bu aptal orospu çocuklarına ses çıkaran olmadığı için böyleler. amına koduğumun salakları sizi. bi akıllı sizsiniz bu siktiğimin dünyasında, kalan herkes sığır sürüsü gütmeye çalışıyorsunuz di mi. piç kuruları.
  5 0 ...
 • Çocuk istismarı,taciz,tecavüz yahut kadın cinayeti ve kadına şiddet tarzı haberler gördüğümde midem bulanıyor ve sinir krizi geçiriyorum.
  Midemi bulandıran diğer şeyler ise,ülkede fazlasıyla sorun varken magazin değeri taşıyan haberlerin ve bana göre ciğeri beş para etmez nitelikteki “ünlü”lerin gündemi sürekli meşgul etmesi.
  Bilgi yarışmalarının sansürlenip,
  Şarkı yarışmalarının gözümüze sokulması!birilerinin,birilerini yalayarak şöhret basamaklarını hızlıca çıkması ve en kötüsü de toplumun bu tip insanlara teveccüh göstermesi.
  Son olarak da,aleyna tilki’nin şiiri..
  Cidden kusma hissi yarattı dün gece.
  4 0 ...
 • 2069 yılının ılık havalarında öleceğimi söyleyen algoritma. Doğruluk payı olduğuna inanmak istiyorum. Çünkü yaşlanmak en güzel anıları da yaşatmaktır. Yersen..
  0 0 ...
 • Bergen - elimde duran fotoğrafın : https://m.youtube.com/watch?v=9u0nX0vca6s+

  Bergen - benim için üzülme : https://m.youtube.com/watch?v=x4jvQ5UaMQc+

  ikisi de playlistimde peş peşe bulunuyorlar. Dertsiz adamın bile amının ortasına yerleştirebileceğini düşünüyorum.
  1 0 ...
 • herkesi kendin gibi zannetmek. benim en çok canımı yakan hatam budur. bir türlü ders almıyorum yinede. çok masumca başlıyor her şey ta ki gerçek yüzünü görene kadar.
  4 1 ...
 • Kendisine her laf edeni de eksi yagmuruna tutuyor sanırım. Bir aylık oğlum var geceleri uyutmuyor, sözlüğe bir gireyim aylar oldu ki girmedim dedim mk benim oğlana can kurban. içine sicmis sözlüğün elin trollu.
  4 1 ...
 • Bazen ona trip atmaya cekiniyordum ya sallamazsa bu sefer daha derinden hancerlenirim diye son birkac seferdir trip atip ustune kendimle dalga geciyorum hem tribim icimde kalmiyo hem de aglanacak halime guluyorum bu da degisik bi tarz oldu ama hos.
  3 0 ...
 • ara ara yaptığım hadise.
  Gün içerisinde telefonumun saatini bir iki defa değiştiriyorum ve üç-dört gün hiç dokunmuyorum.

  Çok garip oluyor. Normalde üç ana öğün, üç dört defa da ara öğün yaparım. Ana öğünlerimin saati asla değişmez, hep o saatlerde acıkırım çünkü. Ancak zamanı bilmediğimde iki defa falan yemek yiyorum. Uyandığım saat hariç her şey tepetaklak oluyor.

  Böyle saçma bir şeyi neden yapıyorsun diyen olacaktır muhakkak.
  Zevkine. Kaosu seviyorum. Saatin kaç olduğunu merak ederken çıldırmak hoşuma gidiyor.
  6 0 ...
 • bugün bulunduğum ortamda hayallerimi gerçekleştirmek üzere olan biriyle karşılaştım. genelde o bir şeyler anlattı, biz birkaç kişi dinledik falan. o kadar kişi arasında kendimi fark ettirmem güzeldi ve ''toplantı'' sonrası konuştuk, hayallerimi gerçekleştirmem için birkaç tavsiyede bulundu, numarasını verdi yardımcı olmak için. mutlu oldum. paylaşmak istedim, tşk.
  5 0 ...