• Liseden beri yurtta kalıyorum. Neredeyse Yurtta 12. Seneme gireceğim.
    Bu durum yüzünden ciddi derecede anksiyete sahibi oldum.

Horlayanlar,
    gece üst ranzadan düşenler,
    yattığı yerde ani hareketler yaparak dönenler,
    yemeği şapırdatarak yiyenler,
    Pasaklısı düzensizi,
    Gecelere kadar yanan ışıklar,
    Gürültüsü,
    Aşk acısı çekeni,
    Hırsızlık yapanı,
    Açgözlüsü cimrisi,
    Ruh hastası çirkefi

Daha sayamadığım bir sürü rahatsız edici durum.
    iyi bir şeyler olayım, aman annemin babamın emeklerini boşuna götürmeyeyim, onlara layık bir evlat olayım diye akıl sağlığımı yitirdim.

Şimdi en ufak sese, ışığa, harekete duyarlı hale geldim.
    Kulak tıkaçsız, göz bantsız uyuyamıyorum.
    Yaş ilerledikçe sorunların üstesinden gelme yerine daha korkak biri haline geldim.

Mümkün mertebe az kişiyle samimi olmak istiyorum. Çünkü mutlaka tanıdığın 10 kişiden 8'inin sana bir zararı oluyor.

Gelecek planları yaparak bir şeyler kazanmaya çalışırken kaybettiğiniz şeyleri göz ardı etmeyin.
    Sonra büyüyor, belli bir yaşa gelince çığ oluyor size. Altından kalkamıyorsunuz.
    6 1 ...
  • Otogar, küçük dünyamızın başka küçük dünyalarından biridir bana göre.
    Bazen ayrılıklar getirir. Benim ayrılık olarak gördüğümü bir başkası kavuşma sayar.
    Bazen kavuşmalar barındırır. Askerler, öğrenciler... için başka başka sembollere dönüşünür.
    Ankara(Aşti) benim için Otostop hikayemin kalbi ve geçiş yoludur.
    Eskişehir ayrılık ve özlemdir.
    Uşak
    Tokat
    Kütahya
    Sivas
    izmir
    Denizli
    Bursa
    Afyon

Büyüklü küçüklü tesisler.
    Her birinde ayrı bir dünya, ayrı bir hikayem vardır.
    Devam eden ve edecek hikayeler barındırır Otogar.
    5 2 ...
  • Çok yakından tanıdığım insanlar çeşitli nedenlerle "menzil cemaatine" gittiler. Haklarında çok kötü şeyler de duydum.

Benim için bu tarz topluluklar insanların sadece inançlarını sömürüyorlar.
    7 2 ...
  • Güzel ülkemin angelinalarına layık carlos martinleri de toplanmış.
    Puahahbsjdbd ulan tepsi kıçımla gülüyorum size be
    Sokağa çıkınca cevremin biskolata erkekleriyle dolduğunu unutuyorum bazen.
    Kadınlar neyse erkekler de o.
    5 0 ...
  • Orospu çocuğudur.

--- spoiler ---

Antalya'da, 14 yaşındaki kız çocuğuna farklı tarihlerde 3 kez cinsel istismarda bulunan kadın kuaförü, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

-- spoiler ---

https://www.ensonhaber.co...cugunu-istismar-etti.html

Not: Üşenmedim araştırdım. Şahsın tam ismi Hasan görmüş. Mekan da burası
    https://www.google.com/se...;entrypoint=sh/x/kp/local
    11 1 ...
  • Her şeye kolay ulaşabildikleri için zamanla türlü sorunlar, sıkıntılar çekeceklerini düşünüyorum.

ayrıca, kendi ünlülerini de çıkartmaya başladılar artık. enes batur, reynmen gibi zirvaliklar bunların sevdikleri insanlar.

Aptal olduklarını anlamak pek zor değil.
    6 1 ...
  • cape town

35.
  • cape town

Burayı görünce aklıma ilk jules verne dünyanın ucundaki fener kitabı geldi. Aynı yer değil ama burası da dünyanın ucu sayılır. Deniz fenerlerini hep sevmişimdir. Galiba nedeni hazin dalgalarlar ile boğuşan gemilerin sıkıntılar içinden çıkışlarını, onlara bir umut ışığı oldukları için.
    3 2 ...
  • Bu turk kizlari o cok sevdiginiz ruslar kadar acik giyinseydi anlardiniz ne vucutlarin oldugunu. Ulkenin yarisi kapali adam gelmis diyoki etek boyuna kadar epilasyon. E sana ne bundan? Senin gordugun temizse gorunmeyenden sana ne? Git gogus killarini aldir o zaman. Gormuyoruz ama zevkine ben oyle istiyorum amk senin ya mundar herif.
    28 10 ...
  • Ciddi spor yapıyorken bir süre ara verip belki de günde yarım kilo şeker yemeye başladım. Vücudum resmen ölmeye başladı. Yağlanma vs oldu ama, tüm vücudumda ve sinir sistemimde yaşadığım çöküş çok garipti. Sanki bağımlılık yapıyor meret.

Bıraktım ve eskiye dönüp sıfır işlenmiş şeker moduna girdim. Resmen yılan gibi derimden ayrılıyorum. Yağ yakıyorum, iyi hissediyorum.

Bu şeker korkunç bir şey. Meyveden gelen şekere bir şey demiyorum ama.
    2 4 ...
  • irem sak

338.
  • güzelim ama güzel olduğum için ünlü değilim imaları bulunan bir adet yarı komedyen oyuncu.

iyi rol yapabiliyor ama bu onun güzel olduğu için gündemde olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

burası türkiye, eğer burası türkiye olmasaydı tolga çevik'in piyanisti murat boz'dan daha ünlü olurdu.

kimse kimseyi yemesin.
    5 1 ...