• kısaca devlet diyor ki senin işin yok. dolayısyla paran yok. şimdi sen hastalansan sana kimse bakmaz. ben sana bakayım ama bana para ver. paran yok ama bana borçlandın. paran olmadığı için bana borçlandın. ben sana iş verecek kadar bu ülkede istihdam yaratamıyorum. dolayısıyla senin işsiz olmandan ben sorumluyum ama sen bunu siktir et. bana borçlusun.
  5 0 ...
 • Çok dile getirilen, eleştirilen şeyler gizli hayranlık sebebidir bence. Bu erkeklerin normal hayatta tek ulaşamadıkları şey kadın unsuru. Ya da ablanın birinden sağlam bir kazık yemiş. Sözlük kızları şöyle, vay sözlük kızları kötü bıdı bıdı! Ne ara tanıdında yorumluyorsun? Herkes önce kendine bakacak, insan olmayı başaracak! Sonra gelsin eleştirsin. Ama cinsiyetten dem vurmasın. Her yazar önce insan burada.
  6 0 ...
 • Televizyon izlemenin diğer bir şekilde ifade edilmesidir. Televizyon izleyen ama bunu hem söyleyip hem de saklayarak cool olmak isteyenler kullanabilir.

  - ne yapıyorsun?

  + katot ışını tüpüyle oluşturulan görselleri izliyorum.
  3 0 ...
 • Gayet de mümkündür. Eğer bir saniye dediğimiz sezyum atomunun 9.192.631.770 kez titreşime denk düşüyorsa atomu bozarak titreşim sayısını değiştirmek kollarımızdaki, duvarlarımızdaki bütün saatleri birden değiştirecektir.
  5 0 ...
 • Muhtemelen sizi sevmeyen kaynanadır.
  Bu yüzden ibneliğine yapıyordur.
  Bi benim annem olamadı böyle. Telefonda manitayla kavga ediyorum; 'bağırma kıza, elin kızına böyle davranamazsın, feministim ben ezdirmem sana kızı' diyor. Ben mi evladıyım manitalarım mı belli değil. Başbaşa bıraksam maksimum 5 dakika sonra beni çekiştirirler.
  4 1 ...
 • düşük yakıt tüketimi için öneriler

  T:
  bizde, ingilizler gibi karşı dairede ki dul ve yetim komşu birlikte banyo yapabiliriz.

  (Ama bunun ne faydası olacak anlayamadım.)

  (Gazeteler..)

  Rumuz:

  "Dul garı piçisin dediler çok vermediler"
  8 3 ...
 • Ah bir de konuşmayı bilse.. size göre terörist bana göre eski dostunuz tarafından Türkiye Cumhuriyeti'nin genelkurmay başkanı esir alınıyor ve bu adam olaylar bittikten sonra işine devam edebiliyor. Ülke namus denen şeyden yoksun. Nasıl oluyor da bir genelkurmay başkanı esir alınabiliyor nasıl oluyor da işine devam edebiliyor. Hiç mi sorumluluğunuz yok. O konuma nasıl geldin ve ya getirildin bilmiyorum ama hak etmediğin aşikar. Evet
  5 1 ...
 • Aktroll hezeyanı.
  Ergenekon yoktu. Çomar bir örgüt uydurdu, başka Çomar bir oluşum da destekledi.

  Bunun olmaması, kumpas olması, birilerinin para çalmadığı anlamına gelmiyor.
  Zira 17-25 aralık için 'kumpas' diyenler de 'Ergenekon vardır' diyordu.
  Kaldı ki Ergenekon'u ve 17-25'i yapanlar Tayyipgillerin vakti zamanındaki kankası, büyük hocası. Sizin kirli çamaşırlarınızı en iyi onlar bilir.

  Jimmy de iyice Nedim Şener oldu çıktı. Ona da Çöktüklerinde tayyipçi olmuştu.
  Kime dokunsalar tayyipçi kesiliyor.
  3-5 ay sonra yeniden ortalığa çıkmak için tayyipçi olma şartı koştular galiba.

  Ergenekon gibi Türk ordusuna kumpas kurulan bir rezilliği 17-25 gibi sefilikle eşit tutmak da ancak aktroll bir kafaya nasip olur.
  8 3 ...
 • hata sizde.

  Defalarca yazdim farkli platformlara, yine yazacağım. suç sizin gibi her televizyon'a çıkan psikopat, ne olduğu belli olmayan gerizekalilari yüceltmeniz, hakkında sayfalarca entry girmeniz.

  bu kafayla da çok gider bu böyle. Maksimum 200-300 lira ceza alir, yarin serbest bırakılır. Siz de hic bir sey olmamis gibi bütün bu olanlari unutursunuz! Hey gidi hey. Ne özgecan'lar unutuldu bu memlekette?

  Televizyon sektörünüz, kazandığınız paralar yerin dibine batsın. Bizim gerizekalı millet sebep bunlara hep.

  Edit - ayrıca, bu konu üstünden trolluk yaptığını sanan sayın gerizekalilara duyurulur: yatacak yeriniz yok. sözlükte bir kimliğin ardına gizlenip şerefsizlik yapmak kolay tabi ki. Diyecek sözüm yok, ne anlarsınız insanlıktan? Tek hücreli amipler.
  7 2 ...
 • sadece din öğretmeni anlaşılan. Zira o dersin adı din kültürü ve ahlak bilgisi. Ahlakı eksik olduğundan onun öğretebileceği bir şey değil.
  rekabet sahada kalır. biz de galatasarayı fenerbahçeyi sevmeyiz, kötü sonuçlarında güler dalga geçeriz, birbirimizle olan maçlarında küfürler ederiz sinirleniriz falan ama camiaların büyüklüğünü, o camialara gönül vermiş eşimizi dostumuzu yok saymayız. Gösteremesek de camialara saygımız vardır. Yoksa her gün bir takımın bayrağı forması yanar, sokaklar kan gölüne dönerdi. Bu rekabet tribünden sahadan dışarı çıkmamalı. Ben de beşiktaşı savunmak için kavgalar verdim, küfürler ettim küfürler yedim ama döndüm yine gs’li fb’li arkadaşlarıma sarıldım. Formalarına saygısızlık etmedim. Taraftarlığımın sınırlarını aşmadım. Ne yazık ki bu arkadaşımız bu bilinçte değil. Üzüldüm kendisi adına.
  9 0 ...