bugün

entry'ler (25)

bikini giyen sevgiliyi plajda dövmek

Anadolu delikanlılarn gözünü kırpmadan yapacağı eylem. Birkere denk gelmiştim hatta.

mustafa kemal i sevmiyorum

Sevmiyorum diyenlere bişey diyemeyiz ama saygı duymak zorundayız.

hoşlandığı kız üşümesin diye montunu veren erkek

Seven erkektir. Ama gerçekten sevmeyip bu hareketi yapıyorsa ılık erkektir. Kız için herşeyi yapabilecek erkektir.

bir biraya veren kız

Sanmıyorum bir biraya vereceğini. Ama güvenemiyorum da.

sözlük yazarlarının süper yetenekleri

Yirmi adım yürüyerek bir keki yemek. Herkes yapamaz.

robin van persie nin galatasaray a transfer olması

Ve sonra galatasaraylıların bu tatlı rüyadan uyanması.

fenerbahçe nin bir dünya markası olması

Böyle bir kadroyla mutlak mevki fenerbahçe şampiyonlar liginde bir çok dünya devine kök söktürebilir.

çipras ın ab toplantısında dazır dazır azarlanması

Ee bu kadar borçlu bir adamın sesini çıkaramaması gayet normal.

liseden akılda kalanlar

Dersten kaçmıştık ama devamsızlığımız sınırdaydı. Öbür gün sınıf derterini çalıp yakmıştık.

whatsapp a para ödemekten kaytarma yolları

Adam yıllardır bedava mesajlaşma hakkı verdi. Bu senede konuşma hakkı verdi daha napsın merkcım. Artık bizimde cüzi bir miktar vermemiz icab eder.

ilişkiye zarar veren şeyler

Şehirler arası uzaklık, üçüncü şahıslar, güven sorunu, kahve falları.

sevgilisinin bikini giymesine izin vermeyen erkek

Çağın gerisinde kalmış değilde, harbici bir türk erkeğidir. Sevgilisini kıskanır, korur, böyle adamları kızlar herzaman sever.

türk kızında kalın kaş

Ama bazılarına cidden yakıştığını düşündüğüm durum.

23 yaşında üniversite kazanmak

sanırım benimde başıma gelecek olay. Bu senede istediğim bölüm gelmedi seneye bıraktım. Seneye kazanırsam tamda bu başlığa uyuyorum.

gelecekteki sevgiliye not

Eğer beni gerçekten seveceksen gel. Öyle boş aşklara yer yok benim yüreğimde. Yüreğimin hanımı, sevgimin annesi olacaksan gel. Ezan okununca yapraklarını açacak bir ezan çiçeğinin akşam ezanını bekleyişi gibi bekliyorum seni. Hadi bırak gel arkandakileri..

esmer kızların çirkin olduğu gerçeği

Esmer kızlar gerçekten candır. Bakışları tavırları, doğallıkları beni benden alan başlıca özelliklerindendir. Zaten genellikle fizikleride güzel olur bu müstesne bayanlarını.

şiir yazmak için gerekenler

Bir tutam aşk, bir tutam özlem, fazlaca acı.. Sağlam kalem gerektirir vesselam. Şair olupta acı çekmeyen adam görmemişsinizdir. Çünkü mutlu adamlar neden şairlik yapsın ki? illaki bir darbe almanı ve bu darbeyi artık kağıda dökme isteği oluşması gerek. Zaten biraz yetenek, biraz acı varsa senin birşey yapmana gerek yok kalem konuşur kendi kendine.

devrimci görünce kuyruğunu kıstıran ülkücü

bu sağ sol kavgasını çıkararak güzide ülkemizde bir dönem kardeş kardeşi, çocuk babayı vurdu farkındasınız değil mi? kesinlikle saçmalığın daniskasıdır. kardeş kardeş yaşamak yerine sağ sol diye türk türkü neden kırsın?

adamı kusturan amerikan filmi klişeleri

Hey dostum lanet olası nerelerdesin sen ha aşşağılık herif. Mesajımı alınca derhal bana ulaş federaller peşimizde.

kahpe bizansın cesur güzeli elenora

Orginal behlulun profil altında yazdığı slogan.